Sari la conținut
Forum Roportal
simplu

A mai "cazut" o stea - Theo Peter

Postări Recomandate

O astfel de veste nu poate decat sa ne intristeze... atunci cand vezi ca artistii ADEVARATI ne parasesc rand pe rand, si iata, unii chiar in conditii tragice. Teo Peter insa nu a murit, el a plecat doar putin prea departe pentru noi... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca de obicei -asa e la noi in tara asta corupta. Americanul ar trebui adus aici si judecat asa cum se cuvine (desi lucrul asta nu stiu daca se poate intampla in Romania).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Americanul ar trebui adus aici si judecat asa cum se cuvine (desi lucrul asta nu stiu daca se poate intampla in Romania).

 

Am inteles ca apartine corpului diplomatic, deci nu cred ca il pot judeca in Romania. .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa apartina si familiei presedintelui, mie nu mi se pare corect sa fie judecat dupa legile lor, accidentul a avut loc in Romania, el era in Romania, legile de judecata ar trebui sa fie romanesti.

 

Eu una asa stiam ca se actioneaza, dar el este american si noi romani :) :) :cry: :x :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..dar el este american si noi romani :)  :)  :cry:  :x  :)

 

Imi pare rau si mie dar din cate imi amintesc eu, persoanele apatinatoare corpului diplomatic, au imunitate si sunt judecati in tara de origine. (valabil chiar si pentru romani). Oricum nimic nu-la mai aduce pe Teo inapoi din pacate!.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×