Sari la conținut
Forum Roportal
UnQ_1

Ne ajuta oare faptul ca conversam pe forum(uri)?

Postări Recomandate

cred ca neajuta conversatia pe forum, suntem mai liberi in discutii, putem spune mai multe despre noi

dar depinde si pe ce forum intri, de multe ori sunt cercuri inchise , rautati, jigniri, dar , cand sunt probleme, sunt multe pareri, le analizezi, si te ajuta,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai eu zic ca cat de cat ajuta....adica atunci cand ai o pr e mult mai usor sa o spui aici si primesti mai multe sfaturi si pareri.....si in plus te mai si amuzi pe aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca ajuta. Pe forumuri putem fi mai deschisi, fara riscuri asa ca in realitate, cand discuti fata in fata cu niste oameni, unii necunoscuti. Te simti mai in largul tau, spui ce gandesti fara sa te temi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ajuta,ca orice comunicare interumana!

Eu am invatat multe lucruri interesante de la voi si atunci cand am pus o intrebare am primit raspunsuri ce mi-au fost de folos.

Imi pare bine ca v-am cunoscut!

Pentru toti :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca cei cu mult timp liber, in special, fac asta. Da e de folos uneori. Forumul ne rapeste din cotidian...

Editat de maybe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-am inscris pe forum intr-un moment de deruta si eram si foarte singura, m-am regasit in multe postari,

m-a ajutat sa fiu cu voi si de multe ori jocurile m-au scos din zilele foarte proaste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×