Sari la conținut
Forum Roportal
UnQ_1

Ne ajuta oare faptul ca conversam pe forum(uri)?

Postări Recomandate

Ca intalnire de idei, DA. E un excelent meeting place.

 

In schimb, unii incearca sa sustina ca ne ajuta si daca suntem timizi, din punct de vedere psihologic. Si asta ma cam indoiesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O:) Nu ajuta dpdv pe care l-a zis daemon. Eu am probat. Pe forum sunt foarte dezinvolta, sunt asa cum sunt in familie. Dar cand m-am intalnit fata in fata cu douazeci si ceva de straini.. pe care ii stiam de pe forum, numai.... Mi-a disparut spontaneitatea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:blink: Nu ajuta dpdv pe care l-a zis daemon. Eu am probat. Pe forum sunt foarte dezinvolta, sunt asa cum sunt in familie. Dar cand m-am intalnit fata in fata cu douazeci si ceva de straini.. pe care ii stiam de pe forum, numai.... Mi-a disparut spontaneitatea.

poate daca erau patruzeci si ceva.. O:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
afli multe lucruri ,si multi iti raspund la intrebari care nu le-ai spune altcuiva.. si e folositor.. e bine atata timp cand nu confunzi forumul cu viata personala.

asta mi-a placut ...ceea ce dovedeste ca nu e nevoie de mii de mesaje scrise ca sa spui un lucru fundamental adevarat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ai prieteni si oricum unica ta metoda de a comunica cu exteriorul este internetul.... ne ajuta extraordinar de mult. Sunt o fire comunicativa... asta este fereasta mea spre exterior .... O:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O:) Nu ajuta dpdv pe care l-a zis daemon. Eu am probat. Pe forum sunt foarte dezinvolta, sunt asa cum sunt in familie. Dar cand m-am intalnit fata in fata cu douazeci si ceva de straini.. pe care ii stiam de pe forum, numai.... Mi-a disparut spontaneitatea.

 

Vezi ca am avut dreptate cu cine se ascunde in spatele calculatorului! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Forumurile m-au ajutat sa depasesc un moment foarte, foarte greu din viata. Am gasit oameni cu aceleasi probleme si m-a ajutat mult sa stiu ca nu sunt singura, ca in momente de criza exista persoana care inteleg ce simt si imi sunt alaturi (chiar si virtual).

Apoi, pe roportal am gasit oameni deosebiti, in mijlocul carora m-am simtit atat de relaxata cum nu m-am simtit de ani de zile in mijlocul a mai mult de 3 persoane. Pentru mine, faptul ca am stat cateva ore bune in mijlocul a douazeci si ceva de persoane fara sa ma simt rau e o chestie extraordinara si nu am putut decat sa cred ca am fost inconjurata de energii pozitive O:)

Si, nu in ultimul rand, pot sa vad si alte abordari asupra unor probleme diverse. Chiar daca am parerile mele, nu strica niciodata sa vezi lucrurile si din alta perspectiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×