Sari la conținut
Forum Roportal
simplu

Caracterul tau. Ai schimba ceva?

Postări Recomandate

eu as crede ca schimbarea nu trebuie sa ne-o impunem si nici macar nu ar trebui sa ne gandim la ea.asta e o chestie fictiva si relativa care doar ne face intr-un anumit moment din viata sa sa credem ca nu suntem cine am fi noi de fapt.asta inseamna sa ne mintim singuri.parerea mea este ca o schimbare a caracterului nu exista, mm.. poate doar o modelare a sa,(in bine sau in rau) iar cea din urma survine in timp si fara sa ne dam seama.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm, dupa atitia ani de "cunoastere de sine".... am acceptat ceea ce nu pot schimba si chair "imi place de mine"..... confidenta de cine sint.....etc. etc........si totusi cred ca sint prea buna cu unii oameni care ar merita sa te porti "mai aspru" cu ei....sa vada si ei cum e.....dar....in schimb prefer sa-i ignor.... oare incerc sa spun ca vreau sa "fiu mai rea ???" nu chiar.... dar sper ca sa-a inteles ideea.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu ce as schimba la mine.... :roll:... poate ca nu as vrea sa mai fiu timid..? :pee da asta e, oarecum imi place.....da daca stau mai bine sa ma gandesc.......neeaaaaaa, nu as schimba nimic la mine, imi palce asa cum sunt...altii poate si-ar dori sa fie un pic mai timizi....da stii cum e, se intampla sa nu ai ce iti doresti, si sa ai ce nu-ti doresti, dar nu intortdeauna este asa :- :cat: bye

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu...nu prea vreau sa schimb nimica la caracterul meu. Se pare ca sa-au chinuit mult parintii mei cand m-au facut! Desi ei nu ma cred...imi place sa rad! Multi mi-au spus ca nu voi imbatrani niciodata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU vreau sa schimb nimic. "Si daca voi nu ma vreti EU va vreau!" HAHAHAHA.... :blinca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca as schimba nimic la mine..eu ma simt bine in pielea mea. poate un pic sa mai las din incapatanare...dar si asta e o calitate la urma urmei.8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca da.. ce?

Daca nu .. de ce??

Eu as vrea sa fiu mai tolerant, mai calm, mai putin "caustic" (dar cred ca asta intra la tolerant..nu?). :De

Voi???...??

[snapbacca]17687[/snapbacca]

 

 

EU prefer sa raman aceeasi intotdeauna,nu vreau sa schimb nimic la mine pentru simplul fapt ca ma simt perfect in pielea mea.Cui nu-i convine,sa nu se uite!E simplu!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa nu mai fiu asa timida...desi nu sunt intotdeauna si sunt si oameni care ma plac asa cum sunt.in fine, fiecare e asa cum tb sa fie si daca incerci sa te schimbi inseamna sa incerci sa fii altcineva. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×