Sari la conținut
Forum Roportal
simplu

Caracterul tau. Ai schimba ceva?

Postări Recomandate

Va multumesc tuturor celor care ati raspuns la acesta intrebare..

Si acum urmeaza provocarea, bineinteles pentru cei care doresc sa o accepte.

Ce-ar fi daca am incerca sa schimbam la noi ceea dorim?

 

Eu as vrea sa incerc. Incepand din 2005.

Si pentru asta am nevoie de ajutorul vostru. Ce ziceti??

Daca vi se pare ca sunt: intolerant, "caustic" si impulsiv.. v-as ruga sa-mi spuneti.

Multumesc. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

desi ma voi stradui sa ma fac un om mai bun...nu am sanse.....din cauza faptului ca am avut o copilarie de care nu vreau sa imi amintesc sunt irecuperabil.....si ce este cel mai grav.......nu pot simti altceva decat ura....ura fata de oricine.....ura frontala si neascunsa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va multumesc tuturor celor care ati raspuns la acesta intrebare..

Si acum urmeaza provocarea, bineinteles pentru cei care doresc sa o accepte.

Ce-ar fi daca am incerca sa schimbam la noi ceea dorim?

 

Eu as vrea sa incerc. Incepand din 2005. 

Si pentru asta am nevoie de ajutorul vostru. Ce ziceti??

Daca vi se pare ca sunt: intolerant, "caustic" si implusiv.. v-as ruga sa-mi spuneti.

Multumesc. :)

 

 

... daca asta ti-e dorinta ... voi (vom) face tot ce e posibil sa te ajutam !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
desi ma vcoi stradui sa ma fac un om mai bun...nu am sanse.....din cauza faptului ca am avut o copilarie de care nu vreau sa imi amintesc sunt irecuperabil.....si ce este cel mai grav.......nu pot simti altceva decat ura....ura fata de oricine.....ura frontala si neascunsa!

 

 

... vin si citez o parte din moto-ul tau : "ce e val ca valul trece" ... si sint sigur ca intr-o zi va trece si acest sentiment de "ura frontala si neascunsa!" ... si va fi inlocuit de o bucurie frontala si neascunsa ... iar viata ta va capata un alt sens ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
desi ma vcoi stradui sa ma fac un om mai bun...nu am sanse.....din cauza faptului ca am avut o copilarie de care nu vreau sa imi amintesc sunt irecuperabil.....si ce este cel mai grav.......nu pot simti altceva decat ura....ura fata de oricine.....ura frontala si neascunsa!

 

Nu cred ca esti irecuperabil. Cred doar ca treci printr-o perioada foarte grea, poate te-au dezamagit toti si ai gasit doar in ura puterea sa " mergi inainte".

Ar fi pacat sa nu incerci sa gasesti sa gasesti altceva in viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hhm....avand in vedere ca am 13 ani....o sa am timp sa ma cunosc pe mine ff bine..dar acum as schimba la mine pesimismul si credibilitatea in oricine....impulsivitatea.....ii spun prea verde-n fata omului si deseori se supara(e un defect pe care greu la-as putea elimina) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se spune ca berbecii sunt ffff incapatanati.eu fac parte din ei.as schimba la caracterul meu incapatanarea, sa inteleg omul cand zice ceva si sa zic ca imi vrea binele. acum asa sunt eu orice om are un defect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×