Sari la conținut
Forum Roportal
driagosh

Echipa Nationala De Fotbal

Postări Recomandate

Dupa un meci frunos,spectaculos Romania a reusit sa invinga reprezentativa de fotbal din Belarus.In acest moment suntem pe primul loc in grupa la eegalitate de puncte cu olanda diferenta fiind in golaveraj.bine pe primul loc pana pe 11.10 cand noi o sa stam la aceasta etapa de calificare.bulgaria va merge in deplasare sa joace cu luxemburg iar olanda va intalnii acasa reprezentativa albaniei.sper din toata inima ca romania se va califica si le tin pumnii baietilor.HAI ROMANIA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

noroc cu olanda ca a marcat macar un gol la sofia..ca suntem doar romani,si vom atarna mereu la meciurile altora..

dar pe de alta parte mari surprize in europa. franta(penibila campioana moniala pupata in cur de la fel de penibilii cunoscatori in ale fotbalului de pe forum) a pierdut in fata SCOTIEI!! iar Anglia se pare ca a fost lovita de blestemul lui Beckham de a facut doar 0-0 la londra cu macedonia....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
penibil pot sa joace , nivel de divizia b

divizia b sau a nu conteaza, conteaza sa ne calificam, asta e primul pas. pot sa joace infernal de prost din partea mea, numai sa inscrie si sa acumulam puncte ptr calificare. si ca orice roman strig cat ma tine gura : " HAI ROMANIA"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
divizia b sau a nu conteaza, conteaza sa ne calificam, asta e primul pas. pot sa joace infernal de prost din partea mea, numai sa inscrie si sa acumulam puncte ptr calificare. si ca orice roman strig cat ma tine gura : " HAI ROMANIA"

 

tipic romanilor sa ne bucuram si sa dam in coada la toate penibilismele....sa se califice si cand ajung iar la cate un campionat sa isi ia omor....nu mai avem mijloc de ani buni ,iar cu asemenea rebuturi ca mutu,peter,lobont etc nu o sa facem niciodata ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suntem pe primul loc dar sa nu uitam cu cine am jucat pana acum.Ganditi-va ca singurul meci in care am avut un adversar mai bun a fost cel cu Bulgaria si....ne-am cam facut de ras;mi-e si frica sa ma gandesc ce vom face cu Olanda in dubla mansa si de asemenea ce se va intampla in returul cu bulgarii.

pe.sa. La fel ca tot poporul ,sper si eu sa ne calificam. HAI ROMANIA.!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ultimul meci(cel cu Spania)nu pot fi decat multumit de cum a jucat dar in grupa drumul este lung si greu dar ne vom califica!!!

HAI ROMANIA!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×