Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

acesti doi micuti au fost gasiti impreuna cu mama lor aruncati intr-o punga in curte unei institutii

si ptr ca cel care a facut asta sa fie mai mult decat tampit a aruncat punga peste gard , asa ca mama puilor este paralizata de piciorele din spate

micutii au cam o luna si sunt baieti

ptr adoptii sunati la 0722472364 dana sau 0741753433 raluca

mail ralsera@yahoo.com

2aadjdv.jpg

2eulr94.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o mare intrebare, de ce oamenii nu lasa thread-urile la locul lor? eu daca as gasi un caine nu as intra pe thread-ul cu adoptii ci mai degraba as cauta un thread unde cineva spune ca a pierdut un caine. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este un boxer de aproximativ 2 ani, se afla pe strada de ceva vreme, pierdut sau abandonat. Este foarte prietenos cu oamenii si cu alte animale, ii place sa fie mangaiat si isi doreste cu disperare un stapan.

Are niste mici zgarieturi pe fata, dar cu timpul ii vor trece. Il gasiti la 0740 013 129, daniela.stoica@daisyhope.ro.

 

48p4scj.jpg

2pts7wh.jpg

495xppw.jpg

401isxs.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P lady.jpg Numele meu e Lady, am patru ani si sunt o metisa superba. Am si alte calitati: sunt blanda, jucausa, afectiva si traiesc la curte. Stapanul meu a plecat in strainatate si m-a facut "orfana" inainte de Craciun...Caut un suflet mare sa ma primeasca in casa si in curtea sa.

 

e-mail : adoptii.dogmania@gmail.com sau asociatia_cutu_cutu@yahoo.com

telefon :0726157498

fax : 0334814791

Multumim! :P

Editat de TuDoR0

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna,

 

sunt un catel frumos, bland si tare simpatic. m-am aciuat langa un bloc, unde stau de mai multa vreme. oamenii de aici nu stiu daca m-am pierdut de stapanii mei sau am fost abandonat.

cert este ca sunt foarte trist pentru ca sunt singur si imi caut si eu o curticica sau un loc intr-un apartament.

nu veti regreta daca hotarati sa ma luati. ham!!!

 

ma gasiti la oana_1705@yahoo.com, tel 0727 032 927, 0723 123 323.

 

2v1ot1d.jpg

2m6sav8.jpg

2py7x1g.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma numesc Corby si sunt un catelus foarte istet. Am auzit de la cateii norocosi care se plimbau pe strada cu stapanii lor ca ei sunt bine hraniti, vaccinati, deparazitati si, pentru ca de mine nu avea grija nimeni, m-am saturat de zacut in praful strazilor mort de foame si m-am dus singur la cabinetul veterinar pentru ingrijiri! Acum sunt gazduit acolo de niste oameni milosi, dar ei nu ma mai pot tine mult pentru ca vor sa renoveze si sa inchida pentru o vreme pensiunea. As vrea si eu sa stiu cum este sa ai mancare calda in fiecare zi, un patut moale, o mana calda si protectoare pe capsor, si asta fara teama zilei de maine. Ce ziceti, ma primiti sa va fiu cel mai bun prieten pentru toata viata?

Am aproape doua luni, sunt foarte nazdravan si haios (te pufneste rasul numai cand te uiti la mine) si ma gasiti la cabinetul Animax (fost YOYO) din Sos. Iancului nr 11. Tel.: 0744.599.853, Irina si email o_fata_irina@yahoo.com

 

corby3ca.jpg

 

corby29ec.jpg

 

corby14us.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa ofer, ca si cadou, cuiva o pisica. Persoana respectiva prefera cele de rasa angoleza (angoreza - nu ma pricep la astfel de termeni). Ar dori, sa fie pisicutza (femela) de culoare alba sau gri. Daca se poate pui, pentru a se obishnui mai ushor, in mediul respectiv. Si, inca o rugaminte, sa nu fie contra-cost. Sau, daca altfel nu se poate, atunci va rog sa specificati suma. La adresa de e-mail (blinkinsyl@yahoo.com) astept poze si informatzii de contact. Multumesc! :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce frumosi sunt !!!sunt de rasa nu? daca as putea ti-as lua eu pe toti mai ales pe cel negru;sper sa gasesti persoane care sa ii ingrijeasca cum trebuie si sa-i iubeasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×