Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Gesturi romantice in pat..sau oriunde

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

te-a sarutat dupa ce ati terminat? Ti-a zis ca te iubeste imediat dupa ce te-ai intins in bratele lui? dar tu, ca femeie, i-ai zis ceva? Spuneti-mi ce gesturi tandre si romantice faceti in pat....Si sa nu imi ziceti ca faceti 69 romantic ca nu va cred!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

crystyann ,dragule,nu imi spune ca ti-a pierit imaginatia ca nu te cred.

ok,acuma chiar un 69 romantic nu am vazut nici eu,dar sunt cateva pozitii care pot fi foarte romantice,cea care imi vine acum in minte e cea in care ea e intinsa pe burta si el,deasupra ei o saruta pe gat ,umeri,si ii spune cuvinte frumoase,in timp ce o patrunde cat poate el de usor.

si normal ca dupa,se spun chesti de genul:ai fost minunat,te iubesc(sau te plac foarte mult,depinde de stagiul relatiei),si mangaierile nu trebuie in nici un caz sa lipseasca dupa si nici sarutarile.

Pentru mai multe detalii......mai vorbim...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gesturi romantice daca nu in pat atunci unde?..de fapt mai ales in pat unde suntem singuri si ne putem rasfata fara sa ne pese de cei din jur...acolo ar trebui sa traiesti cele ami frumoase senzatii si ce spui e spontan..nu trebuei un discurs cu linguseli..un simplu TE IUBESC afce ami mutl ca o mie de cuvinte ...uite el zice te iubesc mult si eu te iubesc bine..rezulta te iubesc mult si bine. :blink: .ce mai vrei mai mult?....gesturile sunt importnte si n preludiu si n postludiu..daca duap nu mai ziec sau face nimic fetele cred a s a intamplat ceva si n cel mai rau caz formularea ...am fost folosit si aruncat....nuuuu ..cel mai frumos sa adromim imbratisati...saruturile de noapte buna obligatoriu.... :)

in alte imprejurari..ne iubim asa ca nu ne e rusine sa o aratam in public..saruturi , imbratisari, depidne de locul unde ne aflam...eu am tendinta sa nu i mai dau drumu mainii si sa l iau uneori de brat s al trag spre mine si un sarut dulce asa spontan...sau mergem pe strada ma pun deodata iin fata lui si l sarut :cry: ..nu mi poate rezista...si uneori putina rezistenta opusa aduce mai mult interes. :yahoo: .adica sa te lasi mai greu...rezultatul e garantat....joaca te...sporesti pasiunea...deci fetelor ..varietate...cum ar spune baietii..surpirnde l mereu cu cate ceva nou si va fi al tau forever :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te-a sarutat dupa ce ati terminat? Ti-a zis ca te iubeste imediat dupa ce te-ai intins in bratele lui? dar tu, ca femeie, i-ai zis ceva? Spuneti-mi ce gesturi tandre si romantice faceti in pat....Si sa nu imi ziceti ca faceti 69 romantic ca nu va cred!

 

 

 

Ti-au inghetat picioarele in zapada ???

 

Gesturi din pat .... nu se pot aplica si in metro, degeaba stai aproape de o persoana pe care ai vrea si in pat cu tine !!!

Editat de Olga Khan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intodeauna incerc sa prelungesc momentul cu acel mic 'extra' , fie ca e o mingiiere tandra si citeva cuvinte, fie uitindu-ma in ochii ei si impartasiind placerea ...sint atitea moduri de a adauga, scopul insa e unul : fericirea se atinge in doi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Privitul intens si adanc in ochi, inainte...in timpul, uneori...si dupa.

Acea privire e la fel de intensa ca un sarut pasional sau ca o mangaiere la timpul potrivit. Si chiar mai mult! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

jocul mainelor, doar prin intermediul palmelor si al degetelor, prin... atingeri usoare, repetate, schimbari de sens si itensitate, prin impletirea degetelor, prin strangeri usoare sau mai ferme, cu priviri pline de inteles... e osenzatie super... :cry:

Editat de costy73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
crystyann ,dragule,nu imi spune ca ti-a pierit imaginatia ca nu te cred.

ok,acuma chiar un 69 romantic nu am vazut nici eu,dar sunt cateva pozitii care pot fi foarte romantice,cea care imi vine acum in minte e cea in care ea e intinsa pe burta si el,deasupra ei o saruta pe gat ,umeri,si ii spune cuvinte frumoase,in timp ce o patrunde cat poate el de usor.

si normal ca dupa,se spun chesti de genul:ai fost minunat,te iubesc(sau te plac foarte mult,depinde de stagiul relatiei),si mangaierile nu trebuie in nici un caz sa lipseasca dupa si nici sarutarile.

Pentru mai multe detalii......mai vorbim...

 

 

 

 

 

:cry: eh...dar cum depinde doamne iartă-mă de stadiul relaţiei?dacă ai ajuns

Editat de vesperala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yawn:

Privitul intens si adanc in ochi, inainte...in timpul, uneori...si dupa.

Acea privire e la fel de intensa ca un sarut pasional sau ca o mangaiere la timpul potrivit. Si chiar mai mult! :o:

:no: dadadadadadada

 

l-am ciupit de cur in market :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×