Sari la conținut
Forum Roportal
Dunedainul

Championship manager 2007

Postări Recomandate

a incercat careva demo-ul?..eu personal nu am scapat nici unul din serie pana acum. Amatorii sunt invitati sa ia demo-ul de pe net,sa-l incerce si pe urma sa-si dea cu parerea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am jucat nu numai demo ... ci jocul

Ce pot sa zic, am mai asteptat 4 zile si am luat Football Manager 2007 pentru ca sunt fan.

 

Cat despre fan tin si acuma minte ca in facultate ne strangeam la un prieten si jucam cate o saptamana non-stop zi si noapte CM-ul (vechi), actualul FM (nou) ... si ne opream cand ni se terminau proviziile de mancare :focus:

Eh ... mai trisam si ma bagam in holiday cat dormeam pe salteaua de langa calc :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum abia am observat ca nu-s singurul "atins" de jocul asta :crazy: .oricum nu ma asteptam sa sea pe afara de popularitate.

fluturel,ai incercat si football manager 2007? eu unul il gasesc,cel putin anul asta, net superior championship managerului...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum abia am observat ca nu-s singurul "atins" de jocul asta :cheer: .oricum nu ma asteptam sa sea pe afara de popularitate.

fluturel,ai incercat si football manager 2007? eu unul il gasesc,cel putin anul asta, net superior championship managerului...

 

Eu de FM 07 (facut de Sports Interactive) vorbeam ... la CM am jucat doar o zi...

Oricum pare destul de dificil fata de celelalte ... am inceput cu Dunarea Galati (LOL) ... in primul an aveam obiectiv sa evit retrogradarea si am terminat pe locul 10 , i-am adus si pe + cu banii ... si dupa al doilea meci m-au dat afara :crazy:

 

Cat pentru necunoscatori ... FM (Football Manager) este fostul CM (Championship Manager) ...

Habar nu am de ce unele companii pentru a fura cumparatori se folosesc de astfel de trucuri ieftine ... trag tare si scot un joc cu cateva zile mai repede cu acelasi nume.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×