Sari la conținut
Forum Roportal
ramona9912

Varsaturi numai cu sange

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

va rog frumos stie cineva ce inseamna sa ai varsaturi numai cu sange,s-a petrecut azi pt prima data si nu vrea sa mearga la octor ,ma rugat sa cumpar ceaiuri pt asa ceva,eu crea ca are ulcer,acum il doare si stomacul.astept raspuns,va multumesc :spiteful: :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dute cu el urgent la doctor ca sigur are ulcer si poate perfora si atunci e mai grav.Asa a patit si tatal meu si a ajuns in stare grava la spital cu tensiune 6,si ulcer perforat si la operat de urgenta.Nu-i da nici un medicament ca-i poate face mai rau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cunosc bine cazuistica

se pare ca-i vb de un ulcer, daca se asociaza cu arsuri in zona sternului, a stomacului.

iata ce se poate intampla din pacate: poate perfora stomacul si revarsa interiorul lui in abdomen. daca nu se intervine de urgenta (max 8 ore) peritonita asteapta la colt si finalul e ...colea

decat sa se ajunga la perforare...e de preferat orice alta metoda de tratament...din pacate am patit si eu cam la fel si am ajuns la cutit. nu-i fain deloc

 

suna la urgenta sa vb in privat sa-l inspaimante. barbatii devin miei daca stii cum sa-i...momesti

nu neglija deloc asistenta medicala...in final il vei pierde

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×