Sari la conținut
Forum Roportal
Moise

Traficul din Bucuresti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am tot vazut pe la TV ca e aglomeratie, ca sunt ambuteiaja ca se circula bara la bara. Dar la tehnica de azi se poate face orice. Stirile daca nu sunt se pot fabrica.

 

Uitandu-ma in fiecare zi prin webcam http://www.canal7.ro/webcam/webcam.html pe Bd Unirii sau pe alte artere ale Bucurestiului eu una nu am vazut nici un ambuteiaj si nici o aglomeratie. Ci o circulatie in parametri normali. Cum de nu am vazut nici un ambuteiaj si nici o aglomeratie asa cum circula in pozele pe net si in stirile de la tv?

 

pentru simplu fapt ca'i vorba de un alt bulevard unirii ! :baby:

 

daca ai sa te uiti atenta, ai sa vezi ceva munti in spatele bulevardului ! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ioi, si eu am vazut la TV o faza super tare: masinile erau parcate pe linia de tramvai. :baby: Pusesera astia de la RATB balize in lungul liniei sa nu poarcheze masinile pe linie si sa poata trece tramvaiul, bre... :hi: Unul dormea in masina parcata pe linia .... :o: Cand l-au trezit repoterii a zis ceva de genul ca daca vine tramvaiul el poate oricand sa mute masina ca doar nu e plecat din masina. :hi: Si care-i problema? ;) Ase ceva... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pt cine nu stie,aflati ca traficul din buc. e un cosmar!

daca vrei sa-ti faci masina pe asigurare ,zilnic ai "n" posibilitati!

traficul pe centura buc. e...inexistent(in anumite situatii) adica e o...imensa parcare :baby: ...in schimb exista adevarate autostrazi,in camp,paralele cu centura; din pacate nu-s pe toata lungimea centurii si nu se poate circula cand e umezeala!

Editat de buleala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×