Sari la conținut
Forum Roportal
Meeena

Farmacii homeopate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut

stie cineva unde mai pot gasi farmacii care sa aiba remedii homeopate in bucuresti?

eu o stiu doar pe cea de la aurel vlaicu..si e cam departe+are un program destul de scurt.

multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut

stie cineva unde mai pot gasi farmacii care sa aiba remedii homeopate in bucuresti?

eu o stiu doar pe cea de la aurel vlaicu..si e cam departe+are un program destul de scurt.

multumesc!

 

 

Buna seara!

 

Eu cumpar de la Magazinul Naturalia- Calea Floreasca nr. 25, tel: 2310421. Program L-V 10.00- 19.00, Sambata 10.00- 13.00. Ca reper- se afla pe langa Spitalul de Urgente Floreasca.

 

O alta farmacie care mai are remedii homeopate este farmacia Help Net din Piata Iancului, dar aici nu stiu programul farmaciei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna,

 

vezi ca produse homeopate mai gasesti si la farmacia HOMEOPATA, din Str. Teodor Sperantia nr.104, bl.S26, ap.6;

 

sau la farmaciile HELP (NU HelpNet); daca cumva nu gasesti produsul in farmacie, dar exista in depozite, poti face comanda si iti aduce medicamentul f repede (2-3 zile, poate mai putin).

 

sunt destule farmacii HELP in bucuresti, insa eu o stiu doar pe cea din dr taberei (unde si stau); daca vrei, zi-mi ce medicamente cauti si intreb; si dupa aceea iti zic si tie.

 

multa sanatate!

 

daniela stoica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut

stie cineva unde mai pot gasi farmacii care sa aiba remedii homeopate in bucuresti?

eu o stiu doar pe cea de la aurel vlaicu..si e cam departe+are un program destul de scurt.

multumesc!

Si pe mine m-a inselat o homeopata dasta odata.

Niciodata nu o sa mai cred in vraci dastia. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Help Net Amzei si Iancului au aproape orice remediu homeo si daca nu il au, aduc repede!

Farmacia de la Aurel Vlaicu are remedii homeo, insa conditile prepararii/ambalarii lasa de dorit (asa spun unii). sunt la jumatate de pret fata de cele de la Help Net.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×