Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Orgasme multiple la barbati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Se poate nu se poate ? Pot toti barbatii asa ceva ..e un mit ??? ce parere aveti ??

 

Personal am experimentat aceasta practica si da rezultate dar cu exercitiu si gradual. Acum depinde si de conditile impuse ca daca faci sex cu prezervativ nu prea e recomandat sa continui actul chiar daca dupa ce ai ejaculat mai ai erectie :roll: .

 

Cred ca e cam confuz topicul asa ca revin cu detalieri suplimentare pentru cei care n-au inteles : adica dupa primul orgasm sa poti sa treci la al doilea fara pauza :P

Editat de master_mind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca e cam confuz topicul asa ca revin cu detalieri suplimentare pentru cei care n-au inteles : adica dupa primul orgasm sa poti sa treci la al doilea fara pauza :P

:P tentatia de tigara e mult prea mare :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se poate nu se poate ? Pot toti barbatii asa ceva ..e un mit ??? ce parere aveti ??

 

Personal am experimentat aceasta practica si da rezultate dar cu exercitiu si gradual. Acum depinde si de conditile impuse ca daca faci sex cu prezervativ nu prea e recomandat sa continui actul chiar daca dupa ce ai ejaculat mai ai erectie :roll: .

 

Cred ca e cam confuz topicul asa ca revin cu detalieri suplimentare pentru cei care n-au inteles : adica dupa primul orgasm sa poti sa treci la al doilea fara pauza :P

 

chiar daca nu fumez ... tin sa te anunt ca e naspa sa continui ...

(senzatia de usturime de dupa ... face din asta un supliciu ... asa ca mai bine continui dupa o spalare :P)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar daca nu fumez ... tin sa te anunt ca e naspa sa continui ...

(senzatia de usturime de dupa ... face din asta un supliciu ... asa ca mai bine continui dupa o spalare :P)

 

acu intelesei de ce merge la baie in loc sa ma intoarca pe burta (si eu care imi faceam griji hihihi)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar daca nu fumez ... tin sa te anunt ca e naspa sa continui ...

(senzatia de usturime de dupa ... face din asta un supliciu ... asa ca mai bine continui dupa o spalare :D)

opa ... ce usturime ? :crazy:

 

bueii , mai ustura pe careva ? :P

 

stiu ca un barbat care ejaculeaza nu e obligatoriu sa fi avut si orgasm :P ma lamuriti putintel? :(

 

ia sa vedem ce zic "expertii" :o:

 

Daca ajungi la orgasm in 3 min , parerea mea este ca,de bun simt este sa contunui. ;)

Ho! nu dati cu parul!

si daca e in 3 min si 10 sec , mai trebuie continuat ? ;)

si daca stai tu in baza bunului simt... :o:

 

acu intelesei de ce merge la baie in loc sa ma intoarca pe burta (si eu care imi faceam griji hihihi)

da, da... are usturimi :doh:

 

Dani ... se duse dreaqu si topicul asta ;)

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
raul, rautate ce esti ;)

 

eu astept raspunsuri la intrebarea mea :doh:

o sa astepti mult si bine :P "don juanii" is prin papusoi :P

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×