Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Intalnire Roportal part II

Postări Recomandate

Voi ati mutat chat-off aici si aici la chat off?! Ia conformati-va regulilor, da? :P

si de ce tipi la noiiii.. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci revin cu amanunte despre busteni.

 

vila nou construita, conditii bune, in centrul Busteniului, priveliste superba ( din balcon se vede crucea).

are in dotare o bucatarie destul de mare complet echipata, o sala de mese cam cat o sufragerie a unui apartament, si inca un salon mult mai mare . dormitor si baie. astea numai la parter. am uitat de tereasa si gratarul :P .

la primul etaj 2 camere cu bai aferente. la etajul al doilea inca patru camere, 4 bai si o bucatarie . daca e cazul cred ca mai putem vb de ceva camere. in functie de cerere. am cateva poze de acolo. cine vrea sa ma caute pe mess roxanatudosie@yahoo.com

mda... eu cred ca oferta este destul de generoasa ! :P

ramane doar sa stabilim conditiile de plata ( eu as propune in avans, macar cu 2 saptamani) pentru a-i determina pe toti sa ia o hotarare !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce ziceti de bran? vila angelica ,apartamente daotate,am fost saptamana trecuta ,un apartament 170ron/noapte 3 camere cu paturi duble ,2 paturi simple,camera de zi cu canapea extensibila si inca o canapea la intrare,noi am fost 6 persoane dar puteam fi si 10 lejer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar sa faceti lista,cine cu cine doarme !

ca io ,nu vreau cu baietii,ca ..sint rusinos :)

:lol2:

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai..dormi cu mine,ma risc ! dar ... vezi ca am somnul agitat! :)

ok ;) sper ca nu ma trezesc a doua zi... :cry: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce ziceti de bran? vila angelica ,apartamente daotate,am fost saptamana trecuta ,un apartament 170ron/noapte 3 camere cu paturi duble ,2 paturi simple,camera de zi cu canapea extensibila si inca o canapea la intrare,noi am fost 6 persoane dar puteam fi si 10 lejer

s-ar putea sa fie neincapatoare pentru noi :cry:

 

Cred ca-i pe partea cu Zamora si este frumos acolo. Dar zi si pretul /zi .

:lol2:

daca imi aduc bine aminte, era 700 mii pe noapte. camera. :) daca nu se schimba preturile pana atunci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai..dormi cu mine,ma risc ! dar ... vezi ca am somnul agitat! :)

Deci asa ramine ,o camera amindoi :lol2: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×