Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Intalnire Roportal part II

Postări Recomandate

:roll: :P :P

 

 

Planuim o noua intalnire! Ideal ar fi 1, 2 si 3 decembrie...e week-end, plus ca 1 decembrie va fi intr-o vineri si majoritatea vom avea liber.

 

Aici propunem, planuim, facem liste!!!

 

 

:doh: :P :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am propus, in Parang, ceva mai ieftin ca in restul zonelor... cea mai scumpa camera pe aici e 1.400.000 cu 2 locuri

 

 

Am citit despre propunerea ta! Mi se pare cea mai serioasa de pana acum. Daca poti, intereseaza-te, afla mai multe detalii si...le asteptam aici.

 

Nici pe mine nu ma intereseaza luxul. Important este sa fim cat mai multi. Si nici dormitul cate 2, 3, 4 etc in pat nu ma deranjeaza. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar eu m-am interesat de niste pensiuni, vile, hotel - dau niste telefoane si va comunic. Mai asteptati putintel . Abia dupa aceste informatii vedem daca ne permitem sau nu si unde o vom pune pana la urma.

Noptic usor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:roll: :P :P

Planuim o noua intalnire! Ideal ar fi 1, 2 si 3 decembrie...e week-end, plus ca 1 decembrie va fi intr-o vineri si majoritatea vom avea liber.

 

Aici propunem, planuim, facem liste!!!

:doh: :P :P

 

Daca o mutati pe la jumatatea lunii Decembrie, asi putea veni si io...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am propus, in Parang, ceva mai ieftin ca in restul zonelor... cea mai scumpa camera pe aici e 1.400.000 cu 2 locuri

si ceva mai modest cam cat ar fi? :roll:

 

Nici pe mine nu ma intereseaza luxul. Important este sa fim cat mai multi. Si nici dormitul cate 2, 3, 4 etc in pat nu ma deranjeaza. :P

nici pe mine nu ma deranjeaza. oricum eu voi fi insotita :P

 

Daca o mutati pe la jumatatea lunii Decembrie, asi putea veni si io...

din pacate atunci e mai greu cu liberul vinerea :P si apoi toata lumea incepe sa se pregateasca de sarbatori deja :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll: Pot sa jur ca nu sunteti pe treaba voastra. Ce faceti fratilor, abia v-ati intalnit, si deja va duceti dorul? N-ati facut schimb de adrese, telefoane si alea alea?

 

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×