Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Mie personal nu-mi place RBD sau Rebelde, dar va dau o sansa voua, celor care va place, sa spunetzi ce simtiti! :yes: :ok: stiu, e o prostie, mai bn imi tineam degetele departe de tastatura...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iulishka

 

Mie personal nu-mi place RBD sau Rebelde, dar va dau o sansa voua, celor care va place, sa spunetzi ce simtiti!

 

Eu nu simt nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

atunci imi pare rau dar acest topic este pt cei kre simt ceva fatza de ei (nu conteaza k-i dispretz sau admiratie) dak nu simti nik, atunci nu te apropia :P :P

 

 

 

 

si te rog spune-mi cum ai facut avatarul ala? sau de unde l-ai luat?... pls!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Idolii adolescentilor...hmm...pentru putin timp, pentru ca acest "fenomen" RBD va tine pana cand se va termina serialul de la tv. Filmul este o copie a celui de acum un an de pe TVR2 care era cu formatia Erreway. Ai mai auzit ceva de acea formatie? NU. Asa o sa fie si cu RBD , mai tine putin si gata. Nu pot sa zic ca-mi displac, dar nici nu ma dau in vant dupa ei. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am mai auzit ceva de erreway....pentru cei care nu stiu erreway au revenit si cica pregatesc un nou album.si in plus la ce te referi cand se va termina tenelovela ?pe acasa sau unde ?pentru ca in mexic e gata de mult si ei inca au succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, pe acasa, asa a fost si cu Erreway, cand se terminase telenovela in Mexic incepuse sa aiba succes in Romania, si dupa ce s-a terminat si la noi, gata. Pe canalele de muzica nici nu sunt difuzati inca RBD.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rebelde e o copie proasta dupa "Rebelde way".. poate daca faceau ceva nou, mai mergea..dar sunt foarte multe chestii la fel...pana si numele unor personaje sunt identice...Nu mai are nici un haz..Deci, porcarie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

au voci bune dar canta prostii...i'am auzit din greseala in ceva emisiune...nici nu mai stiu... :cheer:

 

cat despre film....telenovele?! no way :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×