Sari la conținut
Forum Roportal
simplu

EURO sub 38.000 pana cand?

Postări Recomandate

Tata a fost mai inspirat... a trecut pe "lei" cu vreo doua luni inainte... :) :) :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cursul valutar in Romania este in cadere libera. Traind de prea mult timp in aceasta tara nu pot sa cred ca poate fi ceva intamplator. Dupa parerea mea cel mai jos curs erou va fi in data de 16 decembrie cand se scot obligatiunile OMV, care nu au de loc o valoare neglijabila 550 mil Euro si va urma o crestere usoara pana la incheierea anului financiar. Cred ca statul roman va copia Grecia (15.11.2004) cu o scadere a cursului valutar pentru raportari externe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu neaparat, oricum cursul in Romania a fost mult ridicat artificial de Banca Nationala. Interesant ar fi daca coboara mai mult, cam cu inca 6000. sa-a adus multa valuta in tara, se lucreaza mult in strainatate. Acum se urmareste sa nu poata cumpara ei prea mult cu ce-au adus...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cursul valutar in Romania este in cadere libera. Traind de prea mult timp in aceasta tara nu pot sa cred ca poate fi ceva intamplator. Dupa parerea mea cel mai jos curs erou va fi in data de 16 decembrie cand se scot obligatiunile OMV, care nu au de loc o valoare neglijabila 550 mil Euro si va urma o crestere usoara pana la incheierea anului financiar. Cred ca statul roman va copia Grecia (15.11.2004) cu o scadere a cursului valutar pentru raportari externe.

Cu "m

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

maine, cursul euro creste la BNR cu vreo 700 de lei

38235 - 07.12

37560 - 06.12

 

Ce ziceti - creste iar??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×