Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Anturajul virtual Roportal

Postări Recomandate

toti cei de aici se ascund in spatele unor neferciiri mai mari sau mai mici....

 

Vezi si topicul:''Cine se ascunde in spatele calculatorului?'' :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vezi si topicul:''Cine se ascunde in spatele calculatorului?'' :focus:

si acum sunt si mai sigura de ceea ce atunci era doar o impresie :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acele raspunsuri date 'in doi peri' au un talc anume, daca le urmaresti in mod continuu: te ajuta sa-ti formezi o parere despre cel care le posteaza.

in timp descoperi ca este un anturaj (cu bune si rele) poate mai placut, amuzant, relaxant si instructiv chiar decat cel real in care poate nu ai mereu cheful sa discuti deschis.

in alta ordine de idei, nu exista avantaje si/sau beneficii in functie de numarul de mesaje postate.

wellcome :jester:

 

Nu ma mai mir ca intelegi turca :crazy: ...cred ca ai invatat-o descifrind mesaje pe roportal :yahoo:

 

(P.S. By the way, ai perfecta dreptate :flowers:)

 

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vezi si topicul:''Cine se ascunde in spatele calculatorului?'' :flowers:

 

Mereu am convingerea ca realul nu se poate confunda cu virtualul. Cred ca asa e normal, indiferent daca te cunosti cu cativa useri sau le trimiti mailuri, Pm-uri, sunt doua spatii diferite si ontopic: "Anturajul VIRTUAL roportal" poate fi acesta sau ...altul! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Putem caracteriza in cateva cuvinte "societatea virtuala" de pe acest forum? Are ea ceva aparte fatza de lumea de pe alte forumuri? Pt mine Roportal ar fi primul forum in care mi-am facut cont exclusiv in ideea de a posta, deci nu am experienta altor forumuri...

 

Peste tot, aproape la fiecare subiect de pe google, gasesti cateva "invitatii" la discutii! Nu m-a convins decat roportal! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Putem caracteriza in cateva cuvinte "societatea virtuala" de pe acest forum? Are ea ceva aparte fatza de lumea de pe alte forumuri? Pt mine Roportal ar fi primul forum in care mi-am facut cont exclusiv in ideea de a posta, deci nu am experienta altor forumuri...

 

Venind de pe 121.ro ( comunitatea femeilor senzationale ) unde majoritatea senzationalelor nu stiu decat sa se certe ca la usa cortului , sa se jigneasca, etc aici totul mi se pare de bun simt , bun gust ... fff. rar am vazut aici ca cineva sa jigneasca pe altcineva , important e ca nu se permit astfel de gesturi ... Moderatorii au o buna parte de "vina" :yahoo: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am sau am avut conturi pe la mai toate Forumurile mari din Rom

Editat de Hortulanus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Putem caracteriza in cateva cuvinte "societatea virtuala" de pe acest forum? Are ea ceva aparte fatza de lumea de pe alte forumuri? Pt mine Roportal ar fi primul forum in care mi-am facut cont exclusiv in ideea de a posta, deci nu am experienta altor forumuri...

 

 

de comparat nu vreau să compar...at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×