Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Anturajul virtual Roportal

Postări Recomandate

mai sunt si aia care posteaza doar ca sa le creasca nr. de raspunsuri, cele mai multe dintre acestea fiind date asa...in doi peri...

acele raspunsuri date 'in doi peri' au un talc anume, daca le urmaresti in mod continuu: te ajuta sa-ti formezi o parere despre cel care le posteaza.

in timp descoperi ca este un anturaj (cu bune si rele) poate mai placut, amuzant, relaxant si instructiv chiar decat cel real in care poate nu ai mereu cheful sa discuti deschis.

in alta ordine de idei, nu exista avantaje si/sau beneficii in functie de numarul de mesaje postate.

wellcome :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Raman la parerea mea despre roportal: o adevarata familie. La mai multi membri invatati si neinvatati care sa creasca alaturi de cei ce ii ajuta neconditionat, involuntar sau voit sa gandeasca mai liber decat in cotidianul de azi care se invarte in jurul fiecaruia in diverse moduri. Cred ca majoritatea isi spun multe ganduri aici pe care nu le pot spune celor apropiati fizic, si cred ca nu gresesc atunci cand spun : gandul tau pe internet.

Editat de Acamandur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da,mai sunt si Casanove' :yes: ca Laur :o: :drag:

Asa care va sa zica ... :flirt:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa care va sa zica ... :(

adica,..recunosti? :tease:

 

 

adica cum Olivia,nu mai posta draga,ce faci..umpli forumul degeaba cu mesajele tale,ia..mai bine gasesteti alta ocupatie 8)

 

 

 

p.s:asta e gluma fata!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×