Sari la conținut
Forum Roportal
simplu

Cea mai recenta prietena ...

Postări Recomandate

O noua stire:

Adrian Sirbu (49 de ani), boss-ul PRO TV, este amorezat, spun apropiatii. Cea care la-a fermecat este nimenia lta decit Anna Lescao (26 de ani).

 

Ce ziceti??!!! :dee

 

PS: are doar 49 de ani. Eu credeam ca are cel putin 59. :socca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut azi Tonomatul DP2 unde a fost Anna Lescao invitata.. si a intrebat-o tipu' care e legatura dintre ei... a cam dat-o in balarii, dar i se cam scurgeau ochii pe ziar... deci... fum fara foc nu iese... cat de curand sa-ar putea sa auzim de un nou cuplu... :) :) :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai trebuie sa fie promovata si anna lescao undeva, nu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A cantat live niste melodii rusesti... are o voce draguta... si mi-a lasat impresia ca simte muzica... pacat ca e o fire cam dificila... uneori mi se pare destul de falsa... :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A cantat live niste melodii rusesti... are o voce draguta... si mi-a lasat impresia ca simte muzica... pacat ca e o fire cam dificila... uneori mi se pare destul de falsa...  :?

Am vazut-o odata la o emisiune si m-a socat modul in care vorbea despre ea la persoana a 3-a. Anucicaa, e o printesa frumoasa, desteapta....etc

Mie mi sa-a parut atunci FALSA.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei, ce pot sa spun... acum n-a vorbit la persoana a 3-a.. ::): ::): ::cry::

Imi place ultima ei melodie, "Nu mai am timp" :x :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie... unele sunt foarte reusite... pentru cei interesati, ii puteti vizita site-ul... www.annalescao.ro :) :) :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×