Sari la conținut
Forum Roportal
MissEla

Surprize-surprize!

Postări Recomandate

Am si eu o intrebare....cum va alintati iubitele/iubitii? Ce cadouri le faceti? Ce surprize? Si daca nu va e greu postati niste idei trasnite de a spune persoanei dragi ca o iubesti...... dupa parerea mea florile :good: si te iubesc e cam demodat!!! nu spun ca nu e placut si ca nu functioneza dar intotdeauna este loc pentru ceva mai placut si mai original! ;) :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nu am obiceiul sa fac cadouri fara sa fie o ocazie speciala!

Dar ma recompensez cu surprizele. In general am obiceiul sa evadez din Bucuresti si sa calatoresc de nebun prin tara.Bineinteles ca ele afla de multe ori destinatia dupa ce ne urcam in masina!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P ceri cam multe ! :P

ne alintam in fel si chip, de obicei folosim diminutivele numelor noastre

idei trasnite ... inventam tot felul de ocazii de sarbatorit in doi :good: de ex am inventat ziua lenei cand e musai sa lenevesti ... in doi ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P ziua lenii....asta-i buna!!!! Dar nu ati simtit niciodata nevoia de-ai spune te iubesc altfel...nu asa cum o faceti de obicei???

 

faza: vine mort de foame dupa o zi de munca ... eu lenesa am stat toata ziua pe forum si n-am facut de papa ... dar ii spun gingas: iubitule n-am mancare pregatita dar te iubesc enorm !!! :good:

Editat de -olivia-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu iubitului meu pe ascuns i-am rupt tigarile din pachet in jumate...le-am pus la loc impreuna cu o fituica te iubesc!!! in alta zi i-am pus fituica in portofel unde-s banii!....mi-a zis ca i-a placut! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×