Sari la conținut
Forum Roportal
white_devil

white_devil story

Postări Recomandate

cik...... acu 3-4 luni eram la tara, era exact ultima noapte kre state-am si a doua zi ma kram aksa, era vreo 00.30 ceasu, eram in pat nu pute-am sa dorm k dabia venisem, pe la 1 si ceva.... indepe sa-mi arunce cineva cu pietre in geam, odata, d doua ori, d trei ori si tot asa, p la a saptea oara tremuram deja :senile: imi era frik sa iau o bata kre era chiar langa patul meu, in fine ajung in partea cealanta, ma duc la geam si ma uit sa vad d unde arunca.......... nu era absolut nimeni, trece-au masini, era lumina si eu nu vede-am pe nimeni, a mai aruncat de vreo 10 ori si s-a oprit

 

am tras o sperietura de zile mari, eram eu cu matusimea si ink o fata

 

a fost chiar.... marfa spaima.... am mai auzit multe povestite... da... knd o sa am mai mult timp o sa vi e zic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai joacate tu de-a white devil sa vezi ce patesti ...cele mai multe demonizari au loc asupra persoanelor care practica din vastele stiinte oculte ...apropo...e un topic deschis cu povesti de groaza ...fa-i o vraja sa nu te vada dragonel ca il inchide :senile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ceva imi spune despre vestitul caz mediatizat de pe langa Craiova.

 

 

adica? ceva? ce? :senile:

 

mai joacate tu de-a white devil sa vezi ce patesti ...cele mai multe demonizari au loc asupra persoanelor care practica din vastele stiinte oculte ...apropo...e un topic deschis cu povesti de groaza ...fa-i o vraja sa nu te vada dragonel ca il inchide :swoon:

 

 

 

 

ce vraja sa-i fac?? trebuie traita ca sa te speri, orice trebuie trait ca sa vezi cum e pe pielea ta :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica? ceva? ce? ;)

 

 

 

 

 

 

ce vraja sa-i fac?? trebuie traita ca sa te speri, orice trebuie trait ca sa vezi cum e pe pielea ta :P

 

 

 

Da da asa este.... :P .....interesant nu mi se pare prea infricosator stai sa vezi cum este sa te trezesti la 1 noaptea si sa simti o lumina in spate :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da da asa este.... :o: .....interesant nu mi se pare prea infricosator stai sa vezi cum este sa te trezesti la 1 noaptea si sa simti o lumina in spate :flowers:

 

 

 

 

lumina se simte sau se vede?? :cry:

crede-ma k te speri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da da asa este.... :o: .....interesant nu mi se pare prea infricosator stai sa vezi cum este sa te trezesti la 1 noaptea si sa simti o lumina in spate :flowers:

era politia ...faceai sex pe plaja ?? :cry: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce destepti mai suneti mai genialilor.....

da nenea lumina se vede, dar daca e in spatele tau doar simti ca e in spate.....eu nu mi-am pus ohii si in spate, poate tu ai, eu nu.

dar de unde stiti voi ca faceam sex pe plaja erati si voi.???..nu v-am vazut ....a cred ca erati aia doi are vroiaiti sa va aruncati de pe dig :o: ...sau aia care strigau "ajutor! " in apa :cry:

 

Si oricum topicul era despre....nici macar nu stiu despre ce este...hmm despre ....o poveste :flowers: din cate stiu eu era un topic cu povesti de groaza :cry:

Editat de alias_dark_ely

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce destepti mai suneti mai genialilor.....

da nenea lumina se vede, dar daca e in spatele tau doar simti ca e in spate.....eu nu mi-am pus ohii si in spate, poate tu ai, eu nu.

dar de unde stiti voi ca faceam sex pe plaja erati si voi.???..nu v-am vazut ....a cred ca erati aia doi are vroiaiti sa va aruncati de pe dig :cry: ...sau aia care strigau "ajutor! " in apa :cry:

 

Si oricum topicul era despre....nici macar nu stiu despre ce este...hmm despre ....o poveste :flowers: din cate stiu eu era un topic cu povesti de groaza :doh:

 

 

nu ma aruncam nici dupa pod, nici nu strigam ajutor si nu am nici ochi la spate, sunt prea normal, deci... stiu eu... sa-mi pun un prieten sa-mi bata din spate cu farurile sa vad daca o simt,

daca nu o simt inseamna k sunt nesimtit?? :o: :cry:

Editat de white_devil

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×