Sari la conținut
Forum Roportal
anda15

o idee pt o zi de nastere superba

Postări Recomandate

As vrea sa-mi dati cateva idei pt a face o petrecere superba celei mai bune prietene.Va zic ceva despre ea k sa imi puteti da niste idei. I o fata foarte nebuna glumeata si o prietena pe care te poti baza la nevoie ziua ei i pe 10 octombrie.poate vi se pare absurd dar chiar nu am nici o idee :crazy: :- Astept mesaje de la voi dak vreti sa ma ajutati cu vreo idee

post-56151-1159391109_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poti organiza o petrecere surpriza: la ea acasa, intr-un local special amenajat(inchiriat) sau la ....tine acasa. varianta ideala ar fi sa inchiriati o locatie pt o noapte, dar sa stie parintii ei, sa nu pregateasca nimik acasa.srangeti bani, inchiriati, alegeti un meniu si.... nimeni nu va spune:,,da muzica mai incet!'' depinde de posibilitatile financiare, o petrecere poate ajunge destul de mult: sala, meniu, muzica....sper sa va descurcati. ideea e f buna, dar..nu stiu varsta voastra.....oricum SUCCES!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum depinde si de cat esti dispusa tu sa investesti!!!Ideea cu inchiriatul unui local nu este rea,dar costurile pot ajunge destul de mari(oricum daca ai posibilitatea este una din cele mai bune idei!!!)Dar daca nu poti strange toti prietenii undeva sa ii faci o petrecere surpriza!!! :senile: (ca in filme)

 

Multa bafta!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×