Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

Yahoo! Mail are acum 250 MB !

Postări Recomandate

Ieri , deschizandu-mi mailul, am avut placuta supriza sa constat ca spatiul casutei postale de la yahoo! mi-a crescut de la 100 de MB la... 250 de MB!! E drept, e un cont pe care am primit multe atasamente - mai am un cont yahoo mai putin folosit care a ramas tot la capacitatea de 100 MB, dar totusi - e o surpriza placuta, nu ? Vreau sa va intreb daca ati mai avut vreunii dintre voi norocul asta...

 

Ca sa va convingeti , am pus aici si un screensot :

http://www.tirnaveni.ro/yahoo.JPG

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dap :roll:

Si eu am casuta de 250 Mb

Oricum, eu folosesc cel mult 10% di asta 250 Mb.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

toti userii au primit. la fel ca si data trecuta ordinea a fost, cred, aleatorie. banuiesc ca e raspunsul Yahoo la Gmail. nu stiu insa care e marimea maxima a unui fisier in atachament. zice-se ca la Gmail ar fi 200mb.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar, cu cateva fisiere multimedia incepe sa se umple si spatiul de 250 MB ... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici o problema pentru. cei care sunt pe yahoo. domnul gates inca se zgarceste sa dea si el macar acolo 5 mb dar are planuri pentru. 250mc ::): cand oare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
planuri pentru. 250mc :

 

Cred ca ai vrut sa spui MB, nu ? ca MC nu stiu ce sunt... ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu abia folosesc 1% din mail ca nu support sa tin multe pe el !! ca sa nu mai spun ca pe gmail pe toate 4 conturile niciunul nu a trecut de 1%

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×