Sari la conținut
Forum Roportal
master_codex

Ce-ai face daca ai fi vrajitor?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

1.As vraji toate masinile din lume sa prinda viata sa aiba toate personalitate si viata proprie ca Herbie.

2.As transforma toti cainii din lume intr-o noua specie Cano Sapiens si in felul acesta toti cainii ar putea sa-si poarte singuri de grija sa nu mai depinda de om cum nici noi nu depindem de nimeni. Sa vad atunci cine mai are curajul sa se lege de ei.

3. As face astfel incat sa fiu nemuritoare.

4. As vraji toti parlamentarii din lume sa doarma un somn de 1000 de ani. In acest timp voi putea conduce lumea si voi face miii de vraji ca lumea sa traiasca mai bine.

De exemplu una din vraji ar fi sa dispara toate gropile de pe sosele din lume intr-o singura noapte.

Alta vraja ar fi ca printr-un singur semn sa creasca cea mai mare recolta de legume si fructe din lume si totul ar fi pe gratis deoarece se va servi toti din propria curte sau din propria gradinita din fata blocului. Plus ca legumele si fructele ar fi uriase.

5. Printr-un singur semn voi putea scuti lumea de poluare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-as crea un imperiu galactic(intr-o secunda)de 1000000000000000000000000000000 de ori mai dezvoltat ca Terra si tot felul de creaturi,pe o planeta de 100000 ori mai mare ca Terra numita Kemplant.Shi eu m-as numi Rayden Sauron. :senile: :swoon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca as fi vrajitoare as vrea sa fiu una buna, ca in genul ursitoarelor, sa ajut oamenii. Si mai vreau sa am o matura zburatoare. :good:

Editat de buffy_raluk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×