Sari la conținut
Forum Roportal
driagosh

Ploiesti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si eu tot din Ploiesti sunt :P ..ce nu-mi place mie?nesimtirea vanzatorilor :P

si eu sunt din Ploiesti si chiar imi place orasul. iar in legatura cu vanzatorii chiar ai dreptate :lol: urat din partea lor..:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ploiestenilor! si eu tot de pe aici sunt...ce nu imi place la orasul acesta e in primul rand structura :) ...se vede ca a fost conceput ca oras industrial, e destul de haotic...un alt lucru care lasa de dorit este curatenia. plus ca nu prea avem parcuri, locuri de relaxare in general.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt din Ploiesti.

AAa....salarii mici , de aceea am hotarat sa-mi deschid propria afacere :o: .

Si cu siguranta ca acuma tu o sa dai salari duble celor ce lucreaza pt tine.

 

Buna ploiestenilor!

un alt lucru care lasa de dorit este curatenia.

Si cand a fost ultima data cand ai pus mana si ai facut curatenie la un loc public?

Eu si acuma vad pe Google Earth pomi plantati de mine in tinerete.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cladiri asa de frumoase as folosi pentru afaceri profitabile nu biblioteca publica!!!   

Se distruge vazand cu ochii totul ca gandacii si mucegaiul inra incet intre carti ... 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Judeţul Neamţ a câştigat definitiv procesul intentat de judeţul Harghita şi municipiul Gheorgheni în ceea ce priveşte graniţa dintre cele două unităţi administrativ teritoriale.

Prefectul George Lazăr a declarat miercuri că judecătorii Curţii de Apel Ploieşti au admis excepţia imposibilităţii contestaţiilor, invocată de Prefectura Neamţ.

*Nu inteleg de ce la Ploiesti a fost solutionarea asta, legile din Harghita nu sint valabile sau cele din judetul Neamt???   Insa raman masca, de ce era cazul de separat secuimea de Cheile Bicazului care se identifica cu Judetul Harghita decand e lumea si Planeta asta???   Sper ca nu vor sa lase pe rusi sau chinezi sa explodeze stancii, sa faca drum direct din Modova in Ardeal.   Deja si Colacul Secuiesc este vandut si in Phoenix de romani care o iota nu cunosc din maghiara dar isi vand marfa la evenimentele maghiare.   Precis vor sa vanda granitul in ambalaj de cadou ca Teritoriu Secuiesc!!!  Doar o sa distruga mai mult natura, pentru care deja s-a luat bani multi de la investori pentru care doar calea de acces conteaza sa circule marfa mai repede, nu si pretul cum s-a obtinut, dar vor veni criticile ca a disparut padurea si s-a schimbat clima!!!   In luna Mai inca se tin Litaniile cu rugaciuni catre cei sfinti sa "ne apere de Invazia Tatareasca", dar rugamintea se extinde si la alti invaders din jur care tot prin acest pas au incercat sa teaca!!! *     

Judeţul Neamţ a câştigat definitiv procesul cu judeţul Harghita pentru Cheile Bicazului - Știri pe bune (stiripebune.com)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Autostrada Ploieşti-Comarnic-Braşov. Veste mare pentru șoferi (evz.ro)

„A3 Ploiești-Comarnic-Brașov: fapte, nu vorbe."  

Autostrada Ploieşti-Comarnic-Braşov nu va fi gata foarte curând ...:eek:   Asta zic si eu progres ...

Doar o alta iluzie optica pe orizont, ce credeam ca-mi fabrica mie barosanii un drum intre aceste localitati sa am cale buna sa ajung in Secuime???   

Autostrada Ploieşti-Comarnic-Braşov. Veste mare pentru șoferi: se semnează contractul

E o groaza de fier vechi de furat de acolo ... Foaie Verde Autostrada ... aici va fi edificat o Halta CFR pana una-alta ca liniile deja sint pe loc si e grele de furat, e un lucru fix.

 

 

 

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×