Sari la conținut
Forum Roportal
ralu_123

Lenjeria intima

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Plimband prin magazin, am dat de un  "combinezon"  :giggle:  ce n-am mai vazut cam demult pe rafturi, ca Victoria's Secret a luat totul sub aripa si n-a mai lasat loc de alte fantezii.

 

Refuz sa platesc pentru o nimica toata $50 cand nici nu-mi place!!!   Brand Name este Hanky Panky intr-un magazin cu renume, nu sex-shop, la raionul mireselor.

Cineva a sterpelit partea de jos si asa singur arata ca un tricou fara maneci, mai lung ca de obicei, dintr-o dantela alba foarte moale care se intinde si ramane langa corp.  

Excelenta bucata, nu de dormit, ci sub o bluza mai la "iarna"ca miresele de azi nu poarta asa ceva!!!   L-am si spalat si pus la loc.   Doar 10% din pret am platit.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

HTB11Yqya9YTBKNjSZKbq6xJ8pXaZ.jpg

De o vreme a devenit la moda acesti Legging cu un Short pe deasupra, dar nu gasesc o poza pe moment doar din asta impreuna.  Lumea poarta si pe la noi pe caldura ca le apara de țanțari ca se plimba pe langa canalul de apa unde e plin de intepatoare.  Omu' a mers la doctor si i-a dat o injectie ca era plin corpul de nodule parca era cancer si i-a spus sa se imbrace corespunzator ca poate fi mortal atatea intepaturi.   Au disparut din toate magazinele izmenutele lungi si subtiri, acum chinezii fac ore suplimentare sa ne imbrace contra țanțari.

Eu am 2 perechi in ambalaj original inca, cumparti cu alt scop, in caz ca mergem in zona rece iarna, sa nu tremur si sa nu se vada ca am ceva sub pantaloni, omu' deja a luat unu ca el face maraton zilnic plus taie iarba in curte care creste asa de repede!!!   La terapie toata lumea vin asa imbracati, barbatii par cam ridiculi dar se supun cerintei de etica  al salonului. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×