Sari la conținut
Forum Roportal
ralu_123

Lenjeria intima

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum recunosc o asemenea femeie?

 

duoamne lynxule, parca esti.....bucolic (ca sa nu zic taran), nici atata lucru nu stii.....

 

pai te duci la ea, zmulgi una din piesele vestimentare si verifici modelu, materialu, firma, tot. si p-orma zici:"aahaaaaa deci esti din aiaaaaaaaaaa glama. acu lets talk".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
duoamne lynxule, parca esti.....bucolic (ca sa nu zic taran), nici atata lucru nu stii.....

 

pai te duci la ea, zmulgi una din piesele vestimentare si verifici modelu, materialu, firma, tot. si p-orma zici:"aahaaaaa deci esti din aiaaaaaaaaaa glama. acu lets talk".

 

dida, esti o comoara ... :good:

 

da' fiindca io-s mai bucolic si ma prind greu tre' sa smulg mai mult de o piesa vestimentara. si dup-aia imi trece cheful de talk. uite-asa mi s-a dus vestea ca-s timid si taciturn :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Articolele astea traduse din revistele americane te baga in ceata. Ce-i aia femeie bucolica? De la tara, rustica? Iar femeia glam? :good: Cum recunosc o asemenea femeie?

 

 

Glam = glamour ... adica ceva aristocrat de luxos precum al vedetelor de la Hollywood ... Dorobanti :jester:

 

Bucolica = rustic, pastoral, rural ... MIORITIC ... ca sa vezi termeni de moda ... pe Fagaras secretera ciobanului :o:

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Glam = glamour ... adica ceva aristocrat de luxos precum al vedetelor de la Hollywood ... Dorobanti :good:

 

Bucolica = rustic, pastoral, rural ... MIORITIC ...

ca sa vezi termeni de moda ... pe Fagaras secretera ciobanului :)

 

tare transpunerea termenilor in locatiile romanesti :roll:

 

ar trebui sa propunem celor de la revista sa faca un articol despre glamoroasele locale, dar ma tem de ce o sa citesc si o sa vad acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tare transpunerea termenilor in locatiile romanesti :lol:

 

 

Pana si Biblia are nevoie de un update!!! cu noi termeni sa fie inteles si de tinerii illiterati ... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna fetelor,

 

Ca tot e frigul asta afara, hai sa ne mai incalzim cu ceva subiecte mai fierbinti :D

 

Ce fel de lenjerie intima purtati si ce conteaza cel mai mult (modelul, materialul, brandul)?

 

Ideal ar fi o combinatie intre toate :D , insa parca tot mai important este materialul...mai ales ca vorbim despre zone intime

 

Din magazinele on-line v-ati riscat vreodata? Eu am o usoara retinere vizavi de subiectul asta insa am vazut niste modele foarte frumoase si in astfel de magazine

 

Astept cu mare interes dezvoltarea subiectului

 

Pupici :clap:

 

Am luat si online, de la Victoria's Secret. N-am avut nici un fel de probleme. In general sunt ok cu shoppingul online, am luat de multe ori. Iar din magazine, ultima perioada am luat La Senza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna fetelor,

 

Ca tot e frigul asta afara, hai sa ne mai incalzim cu ceva subiecte mai fierbinti :lol:

 

Ce fel de lenjerie intima purtati si ce conteaza cel mai mult (modelul, materialul, brandul)?

 

Ideal ar fi o combinatie intre toate :doh: , insa parca tot mai important este materialul...mai ales ca vorbim despre zone intime

 

Din magazinele on-line v-ati riscat vreodata? Eu am o usoara retinere vizavi de subiectul asta insa am vazut niste modele foarte frumoase si in astfel de magazine

 

Astept cu mare interes dezvoltarea subiectului

 

Pupici :o:

Da m-am riscat demai multe ori sa cumpar online lenjerie intima. Am incercat multe magazine dar am ramas pe unul singur momentan: www.sexshop-romantic.ro

Pana acum am 5 seturi de lenjerie intima si cateva costume de baie, animatoare asta pt serile cu sotul meu

Editat de Ioana32

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×