Sari la conținut
Forum Roportal
Helene 23

Ce-am urat si acum iubim

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie nu imi plac barbatii cu par pe piept. No offence pentru cei care au. ;) Ma ingrozea de-a dreptul...Iubitul meu insa e o mica maimuta, hairy din cap pana in picioare...si CULMEA nu ma deranjeaza !!! cui i s-a mai intamplat si ce fel de defecte ati ajuns sa iubiti dupa ce ati jurat ca nu le veti accepta?

Editat de Helene 23

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi placeau oamenii prea lenti, carora le scoteai vorba cu clestele, care nu se confesau usor, care nu-si puneau probleme, nu se interogau, luau lucrurile asa cum sunt. Acum ii agreez, chiar ii iubesc. Gasesc la ei ceva ce mie imi lipseste. Dar nu mi-as dori neaparat sa am. Imi palce cum fac ei ceea ce eu nu reusesc sa fac, cum sunt ei ceea ce eu nu reusesc sa fiu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-mi placeau oamenii prea lenti, carora le scoteai vorba cu clestele, care nu se confesau usor, care nu-si puneau probleme, nu se interogau, luau lucrurile asa cum sunt. Acum ii agreez, chiar ii iubesc. Gasesc la ei ceva ce mie imi lipseste. Dar nu mi-as dori neaparat sa am. Imi palce cum fac ei ceea ce eu nu reusesc sa fac, cum sunt ei ceea ce eu nu reusesc sa fiu.

mda...si asta cunosc...eu nu imi doresc insa si continua sa ma enerveze...cred ca sunt prea energica pt un asemenea comportament...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P mie nu mi-au placut niciodata blonzii si mai ales oamenii cu ochii albastri....

prietenul meu.... e saten deschis-deschis.... si are ochi albastri.... si imi plac foarte mult!!! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu mi-a placut varza calita si acu o devorez. La fel salata de boeuf.

Si mi-am schimbat mult stilul de imbracaminte, port lucruri pe care n-as fi crezut ca le voi purta, acum 5 ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am urat persoanele care m-au facut sa sufar... acum le iubesc caci ele m-au invatat sa fiu mai puternica... ele mi-au deschis ochii spre realitate... ele m-au ajutat sa progresez... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu imi placeau baietii ce fumau..acum sunt cu unu din aceasta categorie....nu imi placea sa stau in gasit mari de oamnei..acum fac parte din una...nu imi placea sa ma duc la petreceri si sa ma ametesc(nu sa beau peste masura..doar asa..mai mult de un pahar-doua)..acum... :) :D >Ceea ce vreau sa spun este ca fix lucrurile de care ma temeam si aveam retineri...exact acele lucruri ma fac fericita...unii spun ca am devenit mai...nonconformista...se poate.... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×