Sari la conținut
Forum Roportal
Arcadia@

Profetiile lui Sundar Sing despre Romania?

Postări Recomandate

O alta parodie la 'razboiul stelelor'. O campanie mascata impotriva integrarii in UE si o preaslavire a poporului rus care e plin de 'dragoste'. Si cu cat se vinde sarlatania asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am citit si eu pe undeva ca in Biblie ar fi descrisa Romania , codat cumva desigur, ca avand un rol important in viitorul umanitatii deci ... posibil pe alocuri sa fie adevarat ce a postat Arcadia...

 

ca, acu sa o luam babeste, prea am fost oropsiti din cele mai vechi timpuri si stim ca Dumnezeu are rasplata preabuna pentru cei ce sufera si rabda...stiti voi , fericirile...deci posibil sa avem un viitor glorios, cine stie, romani

 

 

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O alta parodie la 'razboiul stelelor'. O campanie mascata impotriva integrarii in UE si o preaslavire a poporului rus care e plin de 'dragoste'. Si cu cat se vinde sarlatania asta?

O integrare in UE o sa fie, pt ca din punct de vedere spiritual, totul tinde la o reunificare a tot...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Misiunea spirituală a ROM

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai multe date despre asta mai puteti citi aci

http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?i...257&lang=RO

Da, aici in Bucuresti va fi Noul Ierusalim , iar Casa Poporului va avea un rol important.

Sa mai asteptam macar niste zeci de ani, noi vom avea alte varste pe atunci, dar ne vom aduce aminte ce am vorbit, aici, pe forum... (nu ma refer la tot ce a spus SS, ci numai la un prim eveniment legat de Casa Poporului ). Asta poate o mai prindem, ca restu.. nu se stie ... ;)

Editat de Arcadia2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai multe date despre asta mai puteti citi aci

http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?i...257&lang=RO

Da, aici in Bucuresti va fi Noul Ierusalim , iar Casa Poporului va avea un rol important.

Sa mai asteptam macar niste zeci de ani, noi vom avea alte varste pe atunci, dar ne vom aduce aminte ce am vorbit, aici, pe forum... (nu ma refer la tot ce a spus SS, ci numai la un prim eveniment legat de Casa Poporului ). Asta poate o mai prindem, ca restu.. nu se stie ... :o:

Naivitati! 'Noul Ierusalim' este o sectuta patetica zugravita de diavol pe fata pamantului. Noul Ierusalim va fi exact unde a fost vechiul Ierusalim si nimeni nu stie cand. Romania nu are nici o misie religioasa. Iar casa poporului va disparea inainte sa treaca niste zeci de ani...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aiurea...

Falsi profeti...

Romania,va fi noul Ierusalim...al suferintei!

Sa nu uitam ca anticristul,vine de la malurile Dunarii!

Si atunci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×