Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

ce merita barbatii?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

var-mea zicea ca nu merita nimic ... eu cred ca merita si dau mult... si ei pleaca si eu raman sa ma gandesc la ce-a zis var-mea ...

 

totusi ce merita barbatii vostri ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iubitu-meu merita, din cand in cand, cate-un bici pe spinare si cate-un tropot scurt cu tocurile-mi pe pantece.

:friends: :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fiti blande :spiteful:

 

 

Bine, fie! :o:

Ma merita pe mine! :friends:

Si mai merita toata dragostea mea, uneori tot egoismul meu, merita alinturile mele, urletele mele, merita sa fie fericit, zambitor, merita tot frumosul din lume!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ala de ma ia si ma accepta asa cum sunt merita tot, inclusiv viata mea.

si totusi sa pastram limitele :spiteful: c-o dam in fetisism

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca merita cu adevarat toata dragostea pe care i-o pot oferi, in sensul cel mai profund al cuvantului. E prima data de fapt cand am sentimentul ca am pe cineva langa mine care chiar imi e alaturi la bine si la rau. Cu toate ca uneori imi vine sa il strang de gat si sa ii reglez privirea cu furculita, in urmatoarea secunda are o anume privire care ma face sa uit de toate nazbatiile pe care le face. Si nu l-as schimba pentru nimeni de pe lumea asta ..... cel putin deocamdata (ca, din pacate, nimic nu e vesnic, nici macar dragostea...cred eu). Poate ar trebui sa fiu eu ceva mai indulgenta, sa nu mai tin neaparat ca toti cei din jurul meu sa fie perfecti, ca si eu sunt departe de perfectiune. A....si cred ca ar mai merita si cate o masa gatita de mine macar o data pe saptamana :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

merita sa-l urasc cu toata iubirea mea :cheer: ...

 

merita mai putin decat ii dau dar ii dau mai mult pentru ca nu pot sa ma abtin sa il iubesc cu masura ... si totusi masura e utila intr-o relatie cred... asa lasi loc de interactivitate

 

deci ... merita sa ii dau cu masura tot ce dau de dragul de a pastra ce avem

 

ps. nu merita cicalelile mele pentru care imi pare rau :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×