Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

De ce tocmai cand am prietena...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

... Sincer nu inteleg. :crazy: Merg cu prietena pe strada, in oras, eu cat de cat prezentabil, ea frumoasa si sexy si tocmai atunci observ cum, mai mult sau mai putin subtil, din ce in ce mai multe fete si femei imi fac ochi dulci. La fel de mult, si cele care au aflat pe messenger, la telefon sau prin alte cai de comunicare ca am prietena, fete care pana cu ceva timp in urma nu se doreau a fi decat amice virtuale cu mine, dintr-o data incep sa dea din coada pe langa mine :cheer: Cand eram singur nu eram asa cautat si "frumos vazut" :yahoo: Si la naiba... nu vreau sa-mi insel prietena, cu atat mai mult din p. de v. sentimental! Nu suport ideea de a juca dublu/triplu/multiplu...etc. In primul rand, voi, fetele cam ce explicatii imi puteti da? :crazy: Ms anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vor sa te desparta de prietena ta, clar! viata te pune la incercare! daca o iubesti indeajuns nu vezi privirile celorlate, daca nu o iubesti "pui botu' la alta" si te desparti de ea.:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt 3 elemente pe care tre' sa le iei in calcul:

1- E ca si cum ai iesi cu patrupedu' grivei la plimbare, tot asa ai atrage privirile. :yahoo:

Intotdeauna tre' sa ai un element langa tine care sa te puna-n valoare. :crazy:

2- Mi-e cam somn acum ca sa-ti detaliez, dar e vorba si de feromoni, ii imprastii mai cu spor in stanga si-n dreapta acum ca esti multumit, plus ca ai un "obiect" giugiulibil langa tine care le face pe fete sa te considere bun si pt ele daca pt prietena ta cea sexy esti apt.

3- Si e vorba si de competitie.......Uite cum gandesc fetele/muierile: daca aia "buna si sexy" e de mana cu unu', ia sa-l pleznesc c-o privire ucigatoare sa vad daca-s mai buna decat ea!!!!

 

Eu ti-am zis de-a valma ca-s obo, tu vezi de la gandeste! :cheer: :crazy:

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3- Si e vorba si de competitie.......Uite cum gandesc fetele/muierile: daca aia "buna si sexy" e de mana cu unu', ia sa-l pleznsc c-o privire ucigatoare sa vad daca-s mai buna decat ea!!!!

 

Eu ti-am zis de-a valma ca-s obo, tu vezi de la gandeste! :crazy: :crazy:

 

 

mare dreptate ai! :yahoo: o explicatie mai buna nici ca mai gaseam!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... Sincer nu inteleg. :spiteful: Merg cu prietena pe strada, in oras, eu cat de cat prezentabil, ea frumoasa si sexy si tocmai atunci observ cum, mai mult sau mai putin subtil, din ce in ce mai multe fete si femei imi fac ochi dulci.

 

 

Temptatie !!! Satana !!! Pacatele merg pe tocuri inalte :friends:

 

Dar cum erai pana acum ??? iti raspunzi tu singur si vei vedea !!!

 

Precis prietena te pune in evidenta !!! Singur nici nu erai observat !!! Unii singuratici nici nu se imbraca sa ucida doar se acopera si atunci sint pierduti !!! Ai avut nevoie de aceasta relatie sa fii vazut din nou sau pentru prima data ?!?!?? Felicitari !!! si sa fii "nice" si cu admiratoarele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

interesant topicul asta si eu mi-am pus intrebarea asta de multe ori... si am observat ca cu cat e mai dragutza partenera ta cu atat atragi mai multi ochi si zambete... iar tu te simti bine,mandru de ce ai langa tine, te simti bine ca ea e geloasa intr-un fel...:spiteful: dar e ok

iar la final ca o concluzie nu ai nevoie de o femeie draguta langa tine pentru a atrage privirile altor femei,ma gandesc ca erai singur cand ai atras-o pe actuala si nu te-a vazut cu alta de brat ca sa te poti baga in seama cu ea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stati linistiti ca si voi faceti la fel. Nu va uitati mai cu spor dupa o tipa care e de mana cu altu', decat dupa una singura?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai la mine e taman invers....Acu au inceput duduile sa se uite la mine,dupa ce m-am despartit de ex-a,cred am postat despre acest lucru.

Chestia e ca am colege de la 30 de ani in sus,care imi dau de inteles tot felu de chestii :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai la mine e taman invers....Acu au inceput duduile sa se uite la mine,dupa ce m-am despartit de ex-a,cred am postat despre acest lucru.

Chestia e ca am colege de la 30 de ani in sus,care imi dau de inteles tot felu de chestii :spiteful:

 

 

Daca sunt maritate sunt mai atragatoare?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×