Sari la conținut
Forum Roportal
just be

sangerari

Postări Recomandate

am si eu o intrebare...in zona intima am usturimi si imi curge sange?stie cineva care ar fii pb???adica daca ar putea fii grav ???precizez ca nu sunt virgina......credeti ca sexul ar fi oo cauza??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

du-te urgent la ginecolog pentru un control ca astfel de lucruri nu trebuiesc neglijate.si inca ceva lasa sexul pana ajungi la doctor pentru binele partenerului tau :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
du-te urgent la ginecolog pentru un control ca astfel de lucruri nu trebuiesc neglijate.si inca ceva lasa sexul pana ajungi la doctor pentru binele partenerului tau :friends:

dar ce i sar putea intampla partenerului meu?

 

o fi menstruatia! :spiteful:

sigur nu este mesntruatia....stiu cand tre sa vina si mai alesa ca mi-a curs sange si apoi nu am mai avut nimic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca este vorba de Candidoza vaginala....e o ciuperca.Nu e chiar grav..dar tre` sa`ti consulti medicul ginecolog.... Remediu` pana atunci unguentul : CLOTRIMAZOL...

 

Din cate stiu eu nu se transmite...si probabil ti`a aparut in urma unui tratament cu antibiotic...

Bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca este vorba de Candidoza vaginala....e o ciuperca.Nu e chiar grav..dar tre` sa`ti consulti medicul ginecolog.... Remediu` pana atunci unguentul : CLOTRIMAZOL...

 

Din cate stiu eu nu se transmite...si probabil ti`a aparut in urma unui tratament cu antibiotic...

Bafta!

am avut de luat niste antibiotice...si cred ca am luat prea multe......oky mc..mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am avut de luat niste antibiotice...si cred ca am luat prea multe......oky mc..mult

 

 

 

nu e neaparata nevoie sa fi luat antibiotice in exces.Aceasta ciuperca nu creaza tot timpul probleme si este in echilibru` cu celelalte bacterii inofensive din organism...dar daca acest echilibru este perturbat poate cauza probleme... tratamentul cu antibiotice este unul din perturbatorul acestui echilibru....

 

bafta! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×