Sari la conținut
Forum Roportal
indragostita inlacrimata

De ce trebuie sa platim de mult mai multe ori ceea ce primim gratis?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

[indragostita inlacrimata] renunta te rog frumos la limbajul de mirc... multumesc... :derisive:

 

 

daca ai avea putintica rabdare sa te uiti peste titlurile temelor vei vedea ca mai exista cateva pe aceasta tema... uite una aici http://www.roportal.ro/discutii/ftopic2709.html :)

Hai ca din pacate am intrat si pe forumul tau,ca sa-mi dai ban,ca vad ca-ti doresti.........si dc a scris ceva ce????acum vad ca tu te iei de niste cv usor spuse,ca dc erai moderator pe forumul invatamant eram afara,acum vad,tu pt asta tragi atenti???????esti chiar fara obraz.........n-ai ce face iti zic eu.....sunt 100% ca m-ai fi dat afara,dar iti garantez ca fiecare are nevoie de o a doua sansa,si nu numai in viata nu numai o data gresesti,dar regreti prea tarziu......................hai tanti Anca tio-am facut pe plac ,da-ma afara,iti dau onoareaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. 8) :clap: :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai ca din pacate am intrat si pe forumul tau,ca sa-mi dai ban,ca vad ca-ti doresti.........si dc a scris ceva ce????acum vad ca tu te iei de niste cv usor spuse,ca dc erai moderator pe forumul invatamant eram afara,acum vad,tu pt asta tragi atenti???????esti chiar fara obraz.........n-ai ce face iti zic eu.....sunt 100% ca m-ai fi dat afara,dar iti garantez ca fiecare are nevoie de o a doua sansa,si nu numai in viata nu numai o data gresesti,dar regreti prea tarziu......................hai tanti Anca tio-am facut pe plac ,da-ma afara,iti dau onoareaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :derisive: :) 8)

 

atrag atentia pentru ca asa spune regulamentul draga mea. Nu am de ce sa iti dau, si in primul rand nu pot sa iti dau ban pe forum... si te rog, daca ai ceva de spus la subiect, poti sa spui, daca nu, iti voi sterge mesajele. Multumesc! :clap:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×