Sari la conținut
Forum Roportal
mayama34

PREMIERA - Consultatii energetice

Postări Recomandate

:) ...

 

Impreuna cu o echipa luminoasa si inimoasa studiem imunitatea (sistemul care ofera protectie interna, corpului fizic, deci, rezistenta organismului la orice agresiune, de oriunde ar veni), precum si metode si procedee de lucru energetic, pentru indepartatea bolilor - fizice, psihice...

Editat de mayama34

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Maya eu n-am curajul sa-mi pun problemele aici pe forum, desi nevoie de ajutor am. :focus:

 

Stiu ca printre noi se afla multi cu probleme mari de sanatate, dar nu cred ca va veni cineva sa spuna public asta. Daca cineva s-ar incumeta sa posteze, aici ma refer la userii cu state mai vechi, crede-ma ca tare m-as minuna!!!

 

Voi astepta cu interes reactiile colegilor forumisti si, in special, ale acelora care chiar au nevoie de ajutor, iar ei se stiu foarte bine. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca mi-am luat eu inima in dinti si postez. Am hipotiroidie si fibroadenom mamar bilateral spre vindecare, Ma simt bine, acum ca sunt acasa, linga cei dragi. Cind sunt la munca nu mai am timp sa ma prea gindesc la sanatatea mea, decit imi iau pastilele zilnic si ma rog la Dumnezeu sa ma tina pe linia de plutire ca sa pot face fata. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:) ...

 

Impreuna cu o echipa luminoasa si inimoasa studiem imunitatea (sistemul care ofera protectie interna, corpului fizic, deci, rezistenta organismului la orice agresiune, de oriunde ar veni), precum si metode si procedee de lucru energetic, pentru indepartatea bolilor - fizice, psihice...

 

Mayama34,voi discuta personal cu tine pe 1 oct.la Bucuresti! :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mayama34,voi discuta personal cu tine pe 1 oct.la Bucuresti! :yahoo:

 

Mayama...nu te supara...eu,nu am inteles nimic! :crazy:

Ce faceti voi,de fapt? Studiati...cum? Un site..ceva...sa ne luminam nitel...nu exista? Sau,macar amanunte....

Ce trebuie sa facem noi? Sa spunem de ce suferim?

Si...mai departe,ce urmeaza? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mayama...nu te supara...eu,nu am inteles nimic! :yahoo:

Ce faceti voi,de fapt? Studiati...cum? Un site..ceva...sa ne luminam nitel...nu exista? Sau,macar amanunte....

Ce trebuie sa facem noi? Sa spunem de ce suferim?

Si...mai departe,ce urmeaza? :cheer:

 

:crazy: La site se lucreaza...o sa fie!

 

Sa zicem ca sufar de "ceva"...am o probleba. Ideea ar fi cea a recunoasterii...

 

De ce sa nu spunem de ce suferim? Oare cat e asa de "tinut" in "cutie" diagnosticul? Il "pastram?

 

Si ...mai departe, ce urmeaza? Un diagnostic energetic, daca se vrea public, bine, daca nu, exista PM-uri, exista messenger? Ce va mai urma? Tratamente. Rezultate...poate ideea are rost. Oricum, eu as propune, acolo unde se poate, sa se si discute, pe forum...e o "incercare", nu stiu daca e si reusita...poate ca mai putem face ceva unii pentru altii, in afara faptului ca suntem indiferenti... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy: Maya...eu,tot nu am inteles...dar,in definitiv...care e problema?

Boala,nu-i o rusine...

In schimb,sunt scepticismul in persoana!

Si nu sunt in tara...nici nu stiu cind ajung!Asa ca tot n-am facut nimic...

Dar,voi sparge gheata...asa vor prinde curaj si ceilalti!

Diagnosticul....e tocmai ca n-am un diagnostic! :yahoo:

Ce stiu e ca am o micoza sistemica,noduli tiroidieni,uter polifibromatos si alti noduli pe care-i tot extirpez si cresc la loc...C 2...si ce-o mai fi...nu stiu...le tin in friu cu fitoterapia....ca in nadejdea doctorilor,eram dusa de mult!

Altceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu, intr-o vreme, "am studiat" imunitatea... si "mi-am pus mainile in cap" cand am vazut ce se intampla in organism.

Se accepta, pe acest topic, si o discutie libera despre imunitatea, sau numai postare de probleme personale?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Timpul e din ce in ce mai scurt, incepand cu ultimii ani. Nu reusim sa tinem pasul cu noile timpuri, astfel ajungem sa neglijam ceea ce tine de sanatatea si problemele noastre.

Eu una am descoperit ca nu reusesc sa tin pasul cu transformarile prin care trece fiul meu de cand a inceput scoala. :yahoo: Simt ca imi scapa ceva si din acest motiv nu reusesc sa abordez problemele corespunzator. Si astfel baiatul ajunge sa nu doarma noaptea, se trezeste si se plimba prin casa, sta in fund in mijlocul patului ... si nu stiu care ii sunt framantarile; nu mai discuta cu mine. Si nu imi dau seama unde gresesc :crazy:

Editat de flori de camp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×