Jump to content
Forum Roportal
OacOac

Dreptul de a fi mama

Rate this topic

Dreptul de a fi mama  

156 members have voted

1. 1. Sunt pregatita acum sa am un copil

• Da
      66
    • Nu
      93
  2. 2. Sunt deja gravida

• Da
      15
    • Nu
      144
  3. 3. Am deja copii acasa

• 1
      40
    • 2
      15
    • >3
      7
    • nu e cazul
      97

Recommended Posts

Mersi mersi :)

Am auzit de f mult ca doar parintii inteleg parintii.

Nu ne zici si tu din experienta sotiei?? :yes: sau cum ti-a fost tie in acea perioada :focus:

mai, nici mie nu imi place burta goala.... dar niste pantaloni larguti si o bluza pe langa tine, chiar mulata, de ce nu, merge. Mie imi place

Daa si eu am purtat bluze stramte. Da' sa ti se vada buricul ala care iese in afara si burta lucioasa,... totusi.. fac si io ca mirela, asta-i ceva intim.... Chiar asa!?..Eu am vazut si cu jumatate de burta in afara, tricouri de pe cand aveau dimensiuni normale... Da-o-ncolo...

Daa si eu am purtat bluze stramte. Da' sa ti se vada buricul ala care iese in afara si burta lucioasa,... totusi.. fac si io ca mirela, asta-i ceva intim.... Chiar asa!?..Eu am vazut si cu jumatate de burta in afara, tricouri de pe cand aveau dimensiuni normale... Da-o-ncolo...

asa nu!! mi se pare ... dizgratios!! ( ca sa ma exprim..... cuminte :) )

ce stiu eu despre gravide stiu de la mami cand il asteptam pe fratior ! imi amintesc ca era asa frumoasa ... stateam amndoua acasa toata ziulica, mancam, dormeam si ne plimbam prin parc ... lunile alea cred ca au fost cele mai frumoase din viata mea ! si apoi a venit pe lume minunea aia mica si bucalata, zgomotoasa pe care eu o consideram papusa mea adevarata ! :)

Fetita sora-mi are 7 luni si e ceva... E grozava, frumoasa, bucalata, pufoasa, parfumata, vesela, face gropite, e capricioasa, smechera, gangureste... Incep sa cochetez cu ideea de-a mai avea unul intr-un viitor mai indepartat.. poate... Dar cine site? :)

Edited by Amarena

as fi vrut sa votez dar nu pot.... cred ca sunt gravida... e prima oara cand imi intarzie o saptamana.... :focus: nu stiu ce sa spun... nu as fi vrut acum pt ca planuiam sa plecam din tara... :yes: :)

as fi vrut sa votez dar nu pot.... cred ca sunt gravida... e prima oara cand imi intarzie o saptamana.... :focus: nu stiu ce sa spun... nu as fi vrut acum pt ca planuiam sa plecam din tara... :yes: :)

Zambete aici :o: ca se poate pleca si cu un bebelus oriunde!

HOPA :o: ;)

Superrr Ancutza...sa stii ca ai cu cine sa-ti impartasesti suferintele :ok: :D

Ce veste faina..sa dea Domnu' :o: