Sari la conținut
Forum Roportal
driagosh

Merita sa ne pierdem timpul jucandu-ne?

Postări Recomandate

Pana la urma merita sa ne pierdem timpul jucandune?voi ce ziceti.am citit undeva ca un obsedat de comueter sta de regula min 15 ore in fata lui pe saptamana.deci cum am mai spus merita da sau nu?spunetiva opinia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stau in fata calculatorului mult prea mult ca sa ma mai numesc obsedat :tease: .Din timpul in care sunt acasa 97% sunt pe calculator.Mai trebuie sa si mananc :jester:

In schimb referitor la topic , nu merita sa ne pierdem timpul jucandu-ne, dar tot o facem!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intr-un timp, cand eram mai mic, ma jucam. acu folosesc jucarii evoluate: programare, hostare de hub, testare de software.... e mult mai interactiv decat un biet Counter-Strike, spre exemplu :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In caz de nu ai ce face,poti sta la computer si sa faci ce vrei.. muzica,filme,forum... :jester: si Jocuri... doar la anumite varste :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pana la urma merita sa ne pierdem timpul jucandune?voi ce ziceti.am citit undeva ca un obsedat de comueter sta de regula min 15 ore in fata lui pe saptamana.deci cum am mai spus merita da sau nu?spunetiva opinia

 

dom'le daca n'ai ce face "adica in timpul liber" ; fiecare om are un hobby ! unu citeste o carte, altu se uita la un film, altu se plimba, etc.,etc.; poi de ce sa nu fie printre ei si d'aia care sa se joace pe comp. !!

 

un obsedat sta 15 ore? eu stau numai la munca cel putin 8/zi, + acasa inca vreo 2-3 sau chiar mai mult. Io ce mai sunt?!

 

...subscriu :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In caz de nu ai ce face,poti sta la computer si sa faci ce vrei.. muzica,filme,forum... :) si Jocuri... doar la anumite varste :focus:

dc la pana la o anumita varsta ne putem juca?de exemplu marea greala a mea a fost ca am invatato pe mama sa se joace.si a terminat cateva shottere ca asta se juca.cand nu avea ce sa mai faca se juca.bine ca sau schimbat vremurile si acum nu prea mai sta la el.dar cand lam luam se juca nu era problema.tata in schimb se joaca solitaire(ce o vedea la el nu stiu).si va spun ca ambii sunt trecuti de 40 de ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, si mama joaca Zuma :)

ce pot zice, it's really cheap entertainment! stai numa cand o sa ne cumparam jocurile din magazin, atunci mai vedem cat de "cheap" va mai fi..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, si mama joaca Zuma :)

ce pot zice, it's really cheap entertainment! stai numa cand o sa ne cumparam jocurile din magazin, atunci mai vedem cat de "cheap" va mai fi..

dc sa ne cumparam jocurile din magazin?cand ai atatea posibilitati de a le trage.odc and company si torrentele(barem torrentele sun legale sau cel putin asa zic toate siteurile care au asa ceva)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×