Sari la conținut
Forum Roportal
Arcadia@

Descoperirea din Bucegi

Postări Recomandate

Parerea mea ca semnul inmultirii intre ele era mai nimerit... :jester: :yes: :roll: :P

 

Referitor la posibilitatea procurarii, daca nu le gasesti, pot vorbi cu cineva care poate sa faca rost de ele...merita citite! :tease:

 

Multumesc. Ideea e ca nu sunt in tara prea des...nici nu stiu daca se mai gasesc pe piata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am citit cartile...

Am auzit...si am citit cindva un articol despre asa ceva...dar,nu cred!

Au fost "viziuni" ale unuia ...sau uneia...paranormale.

Aurora Inoan,parca....

Si eu pot zice multe...daca nu am dovezi,degeaba! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau sa polemizez subiectul..vreau doar sa inteleg.

Intamplator cred in chestii paranormale si de-aia si intreb.

In nici un caz nu vreau sa iau in ras...

Solicitam numai detalii si pareri personale...

 

Detalii mai poti citi aici: http://www.subdemeditatie.as.ro

 

Nu am citit cartile...

Am auzit...si am citit cindva un articol despre asa ceva...dar,nu cred!

Au fost "viziuni" ale unuia ...sau uneia...paranormale.

Aurora Inoan,parca....

Si eu pot zice multe...daca nu am dovezi,degeaba! :tease:

 

Faptul ca tu crezi sau nu , nu schimba cu nimic realitatea existentei lor. :jester:

 

Multumesc. Ideea e ca nu sunt in tara prea des...nici nu stiu daca se mai gasesc pe piata...

 

Vezi la libraria asta http://www.miracol.ro/autor.php?autor=27&nume=Radu

Editat de Arcadia2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:roll: Suntem noi oameni, dar cei care au reusit sa depaseasca barierele intre densitatea noastra si cea care urmeaza sa se instaleze, unde materialitatea nu mai domina, credeti ca lasa "urme" atat de evidente, unde descoperirile sunt la indemana tuturor celor care nu pot intelege, ba mai mult, pot inebuni?

 

 

:yes: nu te sfatuiesc sa cauti "ceva" ce nu se "vede"...

 

 

:jester: , :tease:

 

Crede-ma ca e o spartura care se vede... Oamenii aia au intrat cu trupul fizic in subteran , nu s-au decorporat. Erau si oameni care erau interesati doar de nemurirea fizica , din tagma masoneriei de afara, care stiau dinainte de a se descoperi de aurul monoatomic, de puritate f mare, "asa cum o prezinta textele antice si putinele referiri alchimice autentice din perioada Evului mediu", care are efecte terapeutice extraordinare asupra tesuturilor vii, de regenerare. Asemenea lucruri am auzit in povestirile legate de Saint-Germain...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Detalii mai poti citi aici: http://www.subdemeditatie.as.ro

Faptul ca tu crezi sau nu , nu schimba cu nimic realitatea existentei lor. :)

Vezi la libraria asta http://www.miracol.ro/autor.php?autor=27&nume=Radu

 

Multumesc mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am citit cartea\cartile, dar avand in vedere ca datele acestei carti sunt f importante, imi vine greu sa cred ca statul roman a lasat o astfel de carte pe piata spre a fi vanduta si citita de tot poporul.in mod normal astea ar trebui sa fie lucruri pe care un om simplu sa nu le stie.

Editat de Cipixxx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A trecut timpul asta. Acum e timpul : spuneti tot mai multe , dar fara dovezi (poze, documente etc) si pe linga cele adevarate mai spuneti si cai verzi pe pereti ca sa pacalim discernamantul ...celui care mai are asa ceva.

Vezi in Sua cate se spun ca nu mai crede nimeni in ele (ozenistica si restul). DE aia l-au lasat pe Cinamar sa publice, ca nu are documente etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Editat de PSC2007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parerea mea ca semnul inmultirii intre ele era mai nimerit... :crazy: :) :good: :)

 

Referitor la posibilitatea procurarii, daca nu le gasesti, pot vorbi cu cineva care poate sa faca rost de ele...merita citite! :good:

si eu as vrea sa le citesc

 

Crede-ma ca e o spartura care se vede... Oamenii aia au intrat cu trupul fizic in subteran , nu s-au decorporat. Erau si oameni care erau interesati doar de nemurirea fizica , din tagma masoneriei de afara, care stiau dinainte de a se descoperi de aurul monoatomic, de puritate f mare, "asa cum o prezinta textele antice si putinele referiri alchimice autentice din perioada Evului mediu", care are efecte terapeutice extraordinare asupra tesuturilor vii, de regenerare. Asemenea lucruri am auzit in povestirile legate de Saint-Germain...

am o intrebare...pritenii tai au intrat in tunel, nu? au vazut acele holograme?

 

cand am citit topicul mi s-a parut ca stiam deja fenomenul...ca istoria e alta decat pare...

ca sa nu credeti ca ma laud...multe chestii le stiu...ca le-am aflat, dar nu in viata asta, ci parca din alta lume....e ciudat! spun ce simt!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul nu stiu cartile nu stiu nimic despre asta, dar din cate am citit am cam inteles ceva. + nu cred nimic pana nu vad cu ochi mei, asa sunt eu. Insa nu prea cred ca sunt reale. Multi scriitori au tendinta sa "fabuleze". Totusi poate sa fie si adevarat, cred ca este. Eu o "bag" in "cutia" in care se afla si "Triunghiul Bermudelor", "Atlantida" etc..

Cu prima ocazie o sa ma duc acolo. Daca exista, am s-o vad.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×