Sari la conținut
Forum Roportal
garcica

profesori care modifica notele elevilor.........

Postări Recomandate

profa mea de romana ...dupa ce i-am dat o cutie cu bomboane de ciocolata ... mi-a modificat o nota sa iasa media cu un punct mai mare... materialistii :o:

n-ar fi fost ea materialista, sau cel putin nu stiai tu, daca nu o mituiai. Deci... in consecinta, cine e mai vinovat? Ea ca a primit sau tu ca i-ai oferit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
n-ar fi fost ea materialista, sau cel putin nu stiai tu, daca nu o mituiai. Deci... in consecinta, cine e mai vinovat? Ea ca a primit sau tu ca i-ai oferit?

Eşti conştientă că vorbeşti exact ca o persoană coruptă?

Dacă eu dau şpagă unui poliţist ca să nu-mi ia permisul, e vina mea, eu creez corupţie. 8) Mai ales dacă poliţistul ăla e cu 10-15 ani mai t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eşti conştientă că vorbeşti exact ca o persoană coruptă?

Dacă eu dau şpagă unui poliţist ca să nu-mi ia permisul, e vina mea, eu creez corupţie. 8) Mai ales dacă poliţistul ăla e cu 10-15 ani mai t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In viata mea n-am dat si n-am luat, cu toate ca as fi avut ocazia.

E OK, dar nu induce unui copil ideea că profesoara nu e vinovată dacă a luat şpagă ca să-i modifice notele. E mult mai vinovată dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E OK, dar nu induce unui copil ideea că profesoara nu e vinovată dacă a luat şpagă ca să-i modifice notele. E mult mai vinovată dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
n-ar fi fost ea materialista, sau cel putin nu stiai tu, daca nu o mituiai. Deci... in consecinta, cine e mai vinovat? Ea ca a primit sau tu ca i-ai oferit?

 

 

era ziua mea...si la noi la liceu era obiceiul ca de ziua noastra sa dam la colegi si la diriginti ceva ..... si cu ocazia asta mi-a fost modificata si media ....putea sa refuze...nu am obligat-o sa le ia :crazy:

 

deci nu am facut-o pt. nota.... era un obicei .... abia atunci mi-am dat seama de ce unii dintre colegii mei aveau medii mari la romana ...desi in toate lucrarile luau note mici :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
era ziua mea...si la noi la liceu era obiceiul ca de ziua noastra sa dam la colegi si la diriginti ceva ..... si cu ocazia asta mi-a fost modificata si media ....putea sa refuze...nu am obligat-o sa le ia :cry:

 

deci nu am facut-o pt. nota.... era un obicei .... abia atunci mi-am dat seama de ce unii dintre colegii mei aveau medii mari la romana ...desi in toate lucrarile luau note mici :flowers:

clar!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un astfel de profesor nu are nici demnitate, nici consideraţie pentru propria persoană. Iar dacă n-o are el, de unde s-o aibă elevii pentru el? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×