Sari la conținut
Forum Roportal
ro_mihaela

Arhiva YM

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am sters manual din arhiva messengerului anumite discutii pe care le-am avut (existand setata optiunea salvarii mesajelor in continuare) , oare se pot reface, ca prin minune, aceste discutii???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma tem ca s-au dus mesajele alea. Dar poate le mai are persoana cu care ai vorbit.. Spune-i sa ti le trimita :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa incerci un program de recuperat fisiere sterse. In cazul in care peste acele fisiere nu s-a scris nimic, adica spatiul fizic care continea arhivele este doar marcat ca liber, dar el mai contine arhivele, ar putea sa mearga. Cauta pe google file recovery sau ceva de genu, poate ai noroc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am dezinstalat si reinstalat Ymes.Problema e ca am pierdut arhiva de mesaje,pe care aveam date f. imp.Stie cineva cum o pot recupera?b] [/size]:spiteful:

Editat de Campbel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hi...:lol: multzumita lui haihui am soundurile vechi mai putzyn usa kre se inchide :*:lol: ii ms moolt...auziti ... dc nu se schimba avatarul meu uneori?si chiar dak dau rr nu mere :o: :lol: shy in acea zi cu siguranta nu mere sal schimb...moolta loome are problema asta ;)( plssss heeeelp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu o mai poti recupera, ai pierdut totul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiam ca se sterge tot, ms mult argv :tease: si salutare ca nu ne-am mai "vazut" de mult :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cam cu intarziere... Arhiva ramane dupa uninstall.. Doar daca nu ai sters-o manual. Ar trebui sa fie vizibila. Incearca si cu programelul asta, poate o vede el:

 

http://yammy.sourceforge.net/

 

http://switch.dl.sourceforge.net/sourcefor....9rc2-setup.exe

 

Iti multumesc pt. sugestie.O sa incerc sa vad daca merge. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×