Sari la conținut
Forum Roportal
driagosh

F.C. Rapid Bucuresti

Postări Recomandate

Sunt rapidist de multi ani dar cateodata ma intreb de ce tin cu aceasta echipa si nu cu dinamo sau cu steaua(tin cu astea 2 numai in meciurile contra europei).am stat intro zi si mam intrebat incontinuu si cred ca am gasit un raspuns.pai rapidul e echipa care poate castiga cu orice echipa mare din europa,dar poate lua bataie de la argest (nus cobe) sau de la echipe dastea de pe ultimul loc.poate daia iubim rapidul pentru ca ne ofera mereu satisfactii dar si deziluzii.si in plus cu zgarcitul ala de copos treaba prea buna nu ai cum sa faci deci daia performanta de anul trecut e cu atat mai mare daca ne gandim ca rapid are bugetul mult mai mic decat al stelei si al echipei dinamo.a da sa nu uit rapid a ajuns prima in sferturi anul trecut nu steaua ca poate uita lumea chestia asta.si daca steaua a ajuns in sferturi in sezonul competitional 2004-2005 iar in 2005-2006 a ajuns in semifinale rapid o sa faca la fel.sa calificat in sferturi anul trecut deci anul asta ajung in semifinale dar cum ei sunt mai desteptii noi o sa ajungem si in finala. va pup si astept sa postati

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×