Sari la conținut
Forum Roportal
mariuschm

Ce ne dorim de la Mos Craciun?

Postări Recomandate

La sfarsitul fiecarui an eu cu nerabdare asteptam prima zapada. Si acum tin minte cum saream in sus de bucurie :socca: vazand primii fulgi. :socca: Fericit alergam spre usa si spuneam mamei si tatei:

- AAAAA! AAAA! AAA! AA! Au cazut primii fulgi! Priviti! Tineti minte ce mi-ati promis? imi dati voie sa intru in casa? ::):

 

Am avut copilarie grea, pan la 5 ani credeam ca ma numesc "Inchide gura". ::): ::): ::):

 

Si acum stiu ce vreau de la mosu!!! vreau femeie, masina si benzina! da! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O bunastare sufleteasca,precum in copilarie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm..c imi doresc de craciun? oleaca de zapada. un fluffy puppy dog and lots lots of candies si daca stau bn si ma gandesc un craciun nu e craciun fara miros de coji de portocale.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu vreau nimic special,decat pe insusi Mos Craciun,imbracat in rosu...si neaparat sa fie umflatel si sa scoata din sacul lui magic o acadea pentru mine... :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

MOS CRACIUN.

Am fost cuminte anul acesta, si uite.. am o lista de dorinte:

Vreau o inima mai mare, cea care ai adus-o Craciunul trecut e neincapatoare pentru persoanele care le-am cunoscut de atunci.

Aaaa si vreau mai multa intelepciune si mai multa veselie in viata mea. stiu ca mi-ai dat data trecuta cat sa-mi ajunga o viata intreaga, dar a trebuit sa impart la toti cei care nu s-au gandit sa ceara anul trecut asta si uite ca aproape am ramas fara.

Iti multumesc... pentru tot, si pentru ca existi.

Cu Drag,

Beni

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
MOS CRACIUN.

Am fost cuminte anul acesta, si uite.. am o lista de dorinte:

Vreau o inima mai mare, cea care ai adus-o Craciunul trecut e neincapatoare pentru persoanele care le-am cunoscut de atunci.

Aaaa si vreau mai multa intelepciune si mai multa veselie in viata mea. stiu ca mi-ai dat data trecuta cat sa-mi ajunga o viata intreaga, dar a trebuit sa impart la toti cei care nu s-au gandit sa ceara anul trecut asta si uite ca aproape am ramas fara.

Iti multumesc... pentru tot, si pentru ca existi.

Cu Drag,

Beni

Dar nici nu ai pretentii :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu as vrea putin mai multa intelepciune :P .aa...da si daca se poate as vrea ca mosul sa'mi aduca mai mult curaj!! :- ..si..fericire personelor la care tin!!in special..stii tu la cine :P"(adica..stie mosul)

Editat de Andradada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×