Sari la conținut
Forum Roportal
soarele

Urasc melodia asta! Nu pot s-o mai aud!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pe mine ma aduce la capatul nervilor Beyonce. E peste tot, si nu stie sa cante.E oribil, e una dintre putinele "vedete" care te pot face sa iti spargi televizorul cu un aparat radio. :jester:

asc irreplaceable, sau upgrade u sa vezi cum o sati placa :tease:

se dadea mai demult in exasperare mandinga soarele meu, iar acum nu mai suport sa aud blondy fiesta..

post-48044-1158947049_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O melodie care-mi provoaca reflex automat de voma este PLOAIA de la CARGO.

Anul trecut, pe cand mergeam cu masina undeva, cineva pe care a trebuit sa-l suport langa mine a ascultat melodia asta de 11 ori consecutiv!

Exasperata i-am luat cd-ul si l-am aruncat pe geam, masina fiind in mers! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O melodie care-mi provoaca reflex automat de voma este PLOAIA de la CARGO.

Anul trecut, pe cand mergeam cu masina undeva, cineva pe care a trebuit sa-la suport langa mine a ascultat melodia asta de 11 ori consecutiv!

Exasperata i-am luat cd-ul si la-am aruncat pe geam, masina fiind in mers! :jester:

=)))

post-48044-1158957480_thumb.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

akcent - french kiss :beee:e enervanta, numai aberatii zice (macar stie sa abereze in mai multe limbi), si o mai ascult si de 10 ori pe zi la serviciu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aveam doua melodii pe care absolut le-am urat, demult, cand au fost lansate... si nu pentru ca le ascultam eu, ci vecinul de vis-a-vis.

 

una e real2reel - move it am revenit la sentimente mai bune dupa ce am vazut madagascar - in varianta king julien imi place :yahoo:

 

cealalta e ini kamoze - here comes the hotstepper. la fel, acuma mi-a trecut...

 

ah, ba mai era una: shaggy - boombastic :P

:good: Astea-s un fel de manele americane daca le pot numi asa. Le stiu, sunt din perioada anilor 1994-'95 si sunt gipsy rau de tot. Cand te gandesti ca toate 3 au fost number one in topuri la americani ;)

 

Back to topic: Fergie - London Bridge. N-are nici un Dzeu, iar pe deasupra se aude pe toate drumurile :P

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P Astea-s un fel de manele americane daca le pot numi asa. Le stiu, sunt din perioada anilor 1994-'95 si sunt gipsy rau de tot. Cand te gandesti ca toate 3 au fost number one in topuri la americani ;)

 

de i like to move it nu stiu... dar celalalte doua, iti spun sigur ca au fost no.1 in European Top 20 saptamani de-a randul. Pe vremea aceea, aveam lista cu topul respectiv, o notam saptamanal, am umplut vreo trei caiete. Ca doar deh!... de la supra-saturatie mi s-a tras.... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers: pe mine ma scot din sarite milioane si milioane de melodii (nu glumesc sunt ff pretentioasa la muzica!!! :) ) dar ceea ce ma conduce frumusel la usa disperarii sunt manelele de orice fel! si problema e ca la mn la bloc canta 20 de ore din 24 (majoritatea seara si in toiu noptzii la vreo petrecere :good: ) cred ca o sa :spiteful: si o sa ii :good: pe toti pana la urma :( mie una imi place punk/rock-ul si rapp-ul... :friends: :spiteful:

Editat de iulishka

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fara Zahar - d la sate. :spiteful:

 

Totul pute la melodia asta( de la text pana la videoclip)... fara zahar, fara zahar, dar are gust de... varza acra :spiteful:

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va mai amintiti Casablanca!! :spiteful:

Dar cea mai oribila melodie in absolut, fara ritm, fara muzicalitate, fara nimic e.... Missy Elliot " Work it". :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×