Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Reteaua de cablu tv Roportal

Postări Recomandate

Acest topic se vrea a fi un topic cu link-uri catre diverse posturi tv care emit on-line sau site-uri care contin liste cu o multime de posturi care emit live pe net.

Si uite asa ia nastere reteaua de cablu Roportal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

super tare...acum am tv la serviciu...felicitari pt initiativa de a deschide acest topic......mai aveti si alte canale tv.?....CE FAIN E LA SERV.....TE UITI LA TV SI PRIMESTI SI BANI PT ASTA.

 

 

p.s.sa vezi cu ce ochi ma duc acasa :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai acum muncesc sa imbunatatesc grila de posturi a cablului Roportal. Pe viitor va avea si mai multe posturi tv. Cele mai multe le gasiti accesand ultimul link care duce catre un forum pe care sunt postate 24 pag cu link-uri catre liste cu zeci si sute de posturi tv.

Uitati aici inca 2 pag cu link-uri catre posturi tv: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=5036

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Catre toti forumistii.

De azi introducem Teletextul pe reteaua de cablu Roportal.

Il aveti aici.

http://wwitv.com/portal.htm

In partea dreapta a paginii exista o casuta unde scrie Teletext/Videotext. Face-ti click pe ea si se va deschide o fereastra cu cateva zeci de posturi tv cu teletext. Facand click pe numele postului ve-ti ajunge direct in teletextul postului respectiv.

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mirelutza, am numit reteaua de cablu Roportal dupa numele forumului.

Dar avand in vedere ca nici un post romanesc nu emite live pe net si singurele Teletext-uri romanesti pe care le avem TVR 1 si Antena 1 nici ele nu pot fi citite live pe net mi-am permis deci sa infiintez societatea cu ceea ce am avut la dispozitie. Adica posturi straine si zeci de teletext-uri straine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deoarece programele de teletext nu sunt chiar cele ale posturilor ce le avem in grila, in curand maxim intr-o saptamana v-om avea o revista de programe tv on-line.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×