Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Manichiura  

154 membri au votat

  1. 1. Iti faci 'French Manicure'?

    • Da
      71
    • Nu, n-am timp
      5
    • Nu neaparat
      52
    • N-am unghii lungi
      26
  2. 2. De regula iti faci manichiura singura?

    • Da
      131
    • Nu
      20
    • Nu e nevoie
      3


Postări Recomandate

french da...cand le am marishoare shi cand am kef,pt k tre` sa ai muuuuuulta rabdare...dar in rest...le dau cu lac (3in1) cam o data sau d 2 ori pe saptamana(noroc k nu ma pune mama la spalat vasele) :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place french dar cand am timp si cand le am mai mari :focus:

in rest le dau cu lac sau cu o oja care imi place si se asorteaza cu ce sunt imbracata :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie tot french imi place...niciodata nu m.am dat cu oja colorata.singura nu am rabdare sa mi le fac si nu imi ies niciodata asa ca prefer sa ma duc la manichiurista.oricum nu e f scump si merita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si mie tot french imi place...niciodata nu m.am dat cu oja colorata.singura nu am rabdare sa mi le fac si nu imi ies niciodata asa ca prefer sa ma duc la manichiurista.oricum nu e f scump si merita.

Nu e scump in Romania insa pe mine aici o manichiura ma costa vreo 20 de euro cu tot cu culoare :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu tot french mi le fac, mi se pare cea mai potrivita manichiura pentru scoala. :lol:

 

 

:crazy: ... dar mie imi tremura mana stanga cateodata cand incerc sa-mi fac la mana dreapta :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu "french", dar imi place sa le pictez si bineinteles ca sinmgura. Poate ca as merge la un salon dara nu am bani ;)

 

:) ... dar mie imi tremura mana stanga cateodata cand incerc sa-mi fac la mana dreapta :friends:

:jester: Sii mie si ma enerveaza ca la stanga mereu imi iasa mai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu mi`am cumparat acuma de alea de facut modele pe unghii..de cand cautam.. :bye: ..numai ca nu pot sa le tin la ambele maini mari :P deoarece cant la vioara :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×