Sari la conținut
Forum Roportal
Baby_Blue

Cele mai ciudate piese

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In mod sigur, fiecare dintre noi a ascultat macar o data, o melodie care

ne-a ramas agatata in timpane, doar pentru ca stilu-i era cu totul altul decat cel cu care ne-am obisnuit...

Un exemplu veritabil ar fi Papa San - Maddy Maddy Cry

Daca stiti si altele, nu ezitati sa ne scrieti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:dee Stiu si eu una: Peao Apaixonado - Pola Boi, Pola Caulao. nu e ciudata in sinea ei, dar pentru romani are ceva care face zambetul sa rasara pe fata! :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:dee  Stiu si eu una: Peao Apaixonado - Pola Boi, Pola Caulao. nu e ciudata in sinea ei, dar pentru romani are ceva care face zambetul sa rasara pe fata!  :de

 

Adauga aici si Jorge Moises - M**a Larga ! ::): E din acelasi "registru" ! Lolozaur ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa e! uitasem de asta. ca piesa traznita mai e si Ugly Duccaling - Just A Little Samba ( e cea din reclama la JOe, cu tipul ala in magazin, care cumpara tot felul de haine si le plateste cu ambalajul).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ambele melodii le-am ascultat noi la Balul de sfarsit de liceu.. se cruceau profii de ce meolodii asculta tineretul din ziua de azi.. nu se pune ca noi dansam ca nebunii... ::roll:: ::): ::):

Pe mine ma stresa melodia aia... "Iarba verde de acasa" sau ceva de genul asta... :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
creca daca am asculta muzica chinezeasca am muri de ras

 

Eu am o astfel de piesa, si inca una pop-rocca ! E dementiala !! :roll:))) Lolozaur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da uneori se pare ca e ciudata dar ganditi-va in anglia ce sa-a spus despre beatles cand au aparut?muzica diavolului!stiu va vine sa radeti! si mie!sau tot in anglia despre 'the prodigy'?cand au aparut cu 'no good'!poate ca muzica aia ciudata pe care ati auzit-o voi va fi muzica preferata a copiilor vostri?apropo stiu si eu una!da nu stiu cine o canta si nici titlul....cand am oaspeti nepoftiti aleg tracca23 si le spun ca e preferata mea si dau volumul la maxim...stiti ce se intampla?aproape ca incep sa planga de dureri de cap tipii si imi spun bye!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adauga si una de la mine:

 

"Teminator - Olen mures" o melodie poloneza! Ciudata dar placuta in felul ei...

 

Auditie placuta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ahhhhhhh... :socca: era sa uit sa pun "bomboana pe coliva", ascultati-o si pe asta:

 

John Vanderslice - Bill Gates must die

 

Ceva mai pragmatic! ::roll::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×