Sari la conținut
Forum Roportal
driagosh

Grand Theft Auto 4?

Postări Recomandate

pe site-ul http://www.rockstargames.com/grandtheftauto/ e o sectiune cu gta4 care cica va aparea prin octombrie 2007.sper k va fi la fel de complex ca san andreas dar cu o grafica mult imbunatatita.

Sa-l vedem si pe asta! Dar celelate doua versiuni dupa San Andreeas le ai? Sau le-ai jucat? Daca da, cum sunt? :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa-l vedem si pe asta! Dar celelate doua versiuni dupa San Andreeas le ai? Sau le-ai jucat? Daca da, cum sunt? :flowers:

care celalalte versiuni dupa san andreas?cumva liberty city stories si vice city stories?nu leam jucat daca despre astea doua este vorba fiindca stiam ca sunt facute numai pentru console momentan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt si pentru PC,doar ca trebuie sa stii unde sa cauti...daca fac rost de ele va anunt eu :lol2:

Bro daca tu zici.eu am vazut pe mai toate siteurile unde se prezinta jocurile ca liberty stories si vice city stories sunt numai pentru play station 2.daca tu faci rost de ele pentru pc spunene si noua ca sa putem sal jucam si noi :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am GTA Liberty City Stories pe site-ul de la semnatura mea...

Vom cauta sa punem si pe celalalt... :lol2:

-te inregistrezi si scoti arhivele cu jocul de la Jocuri...succes... mai vorbim acolo(ca e un forum :lol2: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A aparut si trailer-ul.

 

@marry02: daca te uiti pe site-ul ala ai vedea ca scrie 16 oct 2007 :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×