Sari la conținut
Forum Roportal
beggar

REVELION 2007 !

Postări Recomandate

am tot incercat in ultima vreme sa gasesc ceva oferte pt revelion 2006-2007,din pacate nu am gasit nimic disponibil interesant.am auzit ca este foarte fain in Austria.......a fost cineva acolo??..si daca da detalii va rog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

erata...am vrut sa scriu 2006-2007.....oare asta sa fie motivul pt care nu a postat nimeni??chiar nu gasim nimic pt rev?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gataaaaaaa.....saptamana viitoare e targul de turism la romexpo.....pt persoane fizice pe 21-22.10..urmeaza sa primesc o oferta de la o prietana care lucreaza la o agentie...o voi posta aici sa va faceti si voi o idee....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hotel Kaerntnerhof***

 

Highlihgts

- ideal pentru familii

- cel mai apropiat ghetar

 

Amplasare: hotel cu traditie si atmosfera familiara , situat chiar in centrul localitatii Mallnitz.

 

Camere: Tip Studio pentru 2 persoane dotate cu pat dublu, dus/WC, chicineta cu plita electrica, chiuveta, masa, TV SAT, balcon

Tip Panorama pentru 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta e o oferta completa. Dar modul de parcurgere este tare dificil.

Selectie (pauza).

Cred ca deasta site-urile cum e LiveHotels sunt chiar folosite in afara.

 

 

 

acest topic nu este o agentie de turism...am postat cateva oferte ...doar sa va faceti o idee..cat despre www.livehotels.ro uite si parerea altora :

624

(407) Prezentare locuri de cazare in Romania. Rezervari online. Servicii informatice pentru toti proprietarii de spatii de cazare, hoteluri, moteluri, cabane, pensiuni, vile.

www.livehotels.ro - Locul 9038

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am gasit si ceva mai acceptabil la preturi.......la mare ....la bulgari

 

 

 

HOTEL MADARA 3*+

Un hotel complet renovat, amplasat la 350 m de plaja, intr-un cadru natural deosebit.Toate camerele sunt dotate cu telefon, TV satelit, baie proprie, aer conditionat si balcon. Hotelul dispune de restaurant, restaurant A la Carte, lobby bar, barbeque, pizzerie, bar la piscina, piscina interioara si exterioara, tenis de masa, biliard, tir cu arcul, loc de joaca pentru copii, safe la receptie, casa de schimb valutar, diverse magazine.

 

Preturile sunt de persoana/pachet/EUR

Hotel Madara 3*+ 4 nopti + Cina festiva in Restaurantul Principal 4 nopti + Cina Festiva in restaurantul secundar (capacitate ~ 50 locuri)

Cazare in camera DBL 239 229

Cazare in Apartament (1 dormitor + living) 269 -

 

Tariful include:

 Cina festiva de Revelion

 Program Artistic de Anul Nou

 4 cazari cu mic dejun + Cina

 Utilizare gratuita pentru Sauna, sala fitness si piscina interioara

 Tarifele sunt valabile pentru rezervarile evectuate pana la 31.10.2006

 

Reduceri:

 Copii pana la 2 ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×