Sari la conținut
Forum Roportal
gazaX

ajutati-ma sa ......

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am avut o relatie cu un tip care ma facut sa sufar iar acum imi doresc enorm sa ma razbun ajutati-ma va rog sa gasesc un mod de al face sa sufere. mii de multumiri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am avut o relatie cu un tip care ma facut sa sufar iar acum imi doresc enorm sa ma razbun ajutati-ma va rog sa gasesc un mod de al face sa sufere. mii de multumiri.

 

 

Cred ca nu ai inteles unde te afli...nu o sa vezi niciodata un post in care cineva iti da o idee de razbunare.

 

Tu nu ai auzit pana acum ca razbunarea e arma prostului?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adica vrei pe cineva? sa te ajute sa-ti duci planul la bun sfarsit? razbuna-te din plin..........dar cu prezervativ e mai ..sfant

 

fi mai explicita in ceea ce cauti, poate......

ajuati-ma sa........???????????? cam ce vrei?

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te va face sa te simti mai bine? Nu prea cred :scare:

Lasa-l in pace,vezi-ti de viata si mai ales trateaza-l cu indiferenta, o sa il doara cel mai tare :crazy:

Nu are rost....... :tease: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau pe nimeni sa ma ajute sa imi duc planul la sf vroiam sa vad in general ce mi-ar zice si altii, atata tot multumesc. cand esti violata de un nemernic care ti-a fost prieten 7 luni de zile nu poti trece asa usor peste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu vreau pe nimeni sa ma ajute sa imi duc planul la sf vroiam sa vad in general ce mi-ar zice si altii, atata tot multumesc. cand esti violata de un nemernic care ti-a fost prieten 7 luni de zile nu poti trece asa usor peste.

de ce nu-l dai in judecata? sau nu poti dovedi? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca exista o alta metoda sa-l faci sa plateasca pentru ceea ce a facut, nu sa te trezesti dupa nu stiu cat timp ca vrei sa te razbuni.... si oricum, nu asta te-ar ajuta sa treci peste asa ceva.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am cum sa dovedesc. si oricum pare baiat bun si nu m-ar crede nimeni. sa intamplat asta este eu am ramas cea care sufera dar o sa treaca. dar imi doresc enorm sa guste macar un sfert din suferinta pe care mi-a cauzato.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×