Sari la conținut
Forum Roportal
anjelik

sunt paria societatii?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

bine..si eu sunt virgina in proportie de 30-40% inseamna.ca am incercat si eu lucrurile astea.dar actul propriu zis nu l-am facut.si lucrurile astea le-am facut cu baiatul cu care am iesit 2 ani.nici el nu a insistat ca vrea mai mult sau ca tine neaparat sa rupa..membrana.ma rog..

am intalnit si barbati care zic ca pe ei nu ii intereseaza ce a facut ea inainte,dar spre surprinderea mea sunt destui si cei care spun ca asta este f important pt ei,ca ea sa nu fi intretinut relatii inaintea lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt unul dintre cei de moda veche s-ar putea zice...sunte gelos , posesiv si nevasta mea vreau sa fie virgina ...sau sa fii fost eu primul ....pasaricile mele :focus: ...asta e ...sunt fixist :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu prefer sa nu mai vb cu nimeni din `real life` despre asta.prietene nu am iar baietii prefera sa ma catalogheze dupa cum ma comport,dupa cum arat si nu dupa realitate..sunt cam ca fata din povestioara ta master_mind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bine..si eu sunt virgina in proportie de 30-40% inseamna.ca am incercat si eu lucrurile astea.dar actul propriu zis nu l-am facut.si lucrurile astea le-am facut cu baiatul cu care am iesit 2 ani.nici el nu a insistat ca vrea mai mult sau ca tine neaparat sa rupa..membrana.ma rog..

am intalnit si barbati care zic ca pe ei nu ii intereseaza ce a facut ea inainte,dar spre surprinderea mea sunt destui si cei care spun ca asta este f important pt ei,ca ea sa nu fi intretinut relatii inaintea lui.

si de ce nu mai esti cu el sau de ce nu ai continuat ...pana la capat cu el ??? sunt multi dar nu multi reusesc sa gaseasca asa ceva ....e vb de ochi , de cunoastere de multe .....poate si parintii sunt de vina ca au implementat cultul asta ...dar oricum acum exista himenoplastia .....f urat ...am auzit multe cazuri ....il iubesc etc si vreau sa nu afle ca nu mai sunt virgina , ...avem nunta etc si i-am zis ca mai sunt virgina .....urat f urat sa faci asa ceva :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu prefer sa nu mai vb cu nimeni din `real life` despre asta.prietene nu am iar baietii prefera sa ma catalogheze dupa cum ma comport,dupa cum arat si nu dupa realitate..sunt cam ca fata din povestioara ta master_mind

f bine faci ...eu reusesc sa o inteleg intru cat am studiat f multe domenii intre care psihologie si tot ce intra aici ...si pentru asta ma pregatesc ....menirea mea e doctor de suflete...din pacate am inteles ca in situatia ei mai sunt n fete si tu mi-ai confirmat de aceea ma agit in fiecare si ma oftuchez ca n-am suficient timp sa scriu o carte pentru si despre oameni in general . multora le zic benevol anumite chestii care pe mine m-au costat timp , bani , emotii sentimente etc si ei zic ca ma laud ..ma rog fiecare cu ale lui .

sincer imi pare rau pt tine ...ea a avut bafta ca a intalnit pers potrivita ...care chiar daca nu va fii sotul ei o va invata sa se descurce singura in mizeria care pluteste pe langa noi si toti suntem expusi si influentati ...am si eu momente cand nu ma recunosc ...si e prima pers pe care nu am inselato desi am avut n ocazii ...unele fara implicatii doar sex...si am ales sa fiu fidel ...inainte imi era frica si mergeam pe ideeea decat sa aflu dupa 2ani ca ea a calcat stramb mai bine duc a viata duplicitara :crazy:

 

 

:focus:

 

nu am mai continuat pentru ca el a fost nevoit sa plece pentru o perioada in strainatate.continuam sa vorbim la telefon si pe net

cand o sa se intorca ??? il iubesti ??? il poti astepta ??? crezi ca o sa fie fidel (desi in afara ori platesti ori ai sange in tine sa combini ceva 8) ) sunt intrebari la care tu si numai tu poti gasi rezolvarea si raspunsul

 

:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

succes mult master_mind :focus: daca scrii o astfel de carte sper sa am oportunitatea sa o citesc si eu..

 

nu stiu sigur cand se va intoarce..nici el nu stie sigur asta dar exista posibiliatea sa se intoarca in 3 sau 4 luni.pentru el asta fonteaza foarte mult(virginitatea)tocmai de asta nu m-a obligat.

dar stiti/nu sunt o usuratica,dar totusi sunt om.. :crazy:

 

am destul de multa incredere in el

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bine..si eu sunt virgina in proportie de 30-40% inseamna.ca am incercat si eu lucrurile astea.

:crazy: spune-mi ca nu tu ai scris asta ! :focus: adica esti virgina in proportii ? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da.am dat un raspuns ca replica la ce a scris master_mind.si oricum virginitatea nu tine numai de fizic ci si de psihic,deci cred ca da,exista virginitate in proportii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×